LAŽNI INSPEKTOR PREDLAGAO RUDARENJE BITKOINA: Krivična prijava protiv Novosađanina (29) osumnjičenog za prevaru

Љ.П.

15. 04. 2024. u 16:18

POLICIJA u Beočinu podneće krivičnu prijavu protiv dvadesetdevetogodišnjeg Novosađanina, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo prevara.

ЛАЖНИ ИНСПЕКТОР ПРЕДЛАГАО РУДАРЕЊЕ БИТКОИНА: Кривична пријава против Новосађанина (29) осумњиченог за превару

Foto AP

Sumnja se da je on, lažno se predstavivši kao inspektor policije, prevario tridesetpetogodišnjeg Beočinca tako što mu je ponudio da zajedno rudare bitkoine.

Za taj, navodno zajednički posao, koji nikada nije realizovan, Novosađanin je, kako se sumnja, tražio i dobio od oštećenog znatnu sumu novca i četiri mobilna telefona.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DA LI NAS JE TRAMP PREVARIO? Nemački mediji bruje, šok u Berlinu zbog slanja američkih sistema patriot Ukrajini

"DA LI NAS JE TRAMP PREVARIO?" Nemački mediji bruje, šok u Berlinu zbog slanja američkih sistema "patriot" Ukrajini

TO JE bila velika nada u zaštiti od Putinovih raketa: u ponedeljak je predsednik SAD Donald Tramp najavio da će Ukrajini biti isporučeno oružje, ali da će Evropljani morati sve da plate. Sada se ispostavlja da Nemačka neće samo finansirati, već će morati i sama da isporuči sopstvenu protivvazdušnu odbranu, iako je već sada u deficitu, piše nemački Bild.

19. 07. 2025. u 10:22

Komentari (0)

ŠEŠELJ DOTUKAO ZGUBIDANE: Blokaderi u društvo unose nasilje