POKOSIO BICIKLISTU U VRŠCU: Podignuta optužnica protiv vozača
VIŠE javno tužilaštvo u Pančevu je Višem sudu podiglo optužnicu protiv P. K. (54) iz Malog Žama zbog sumnje da se dana 15. 9. 2023. godine, oko 23.10 časova, u Vršcu, kao učesnik u saobraćaju na putevima, nije pridržavao saobraćajnih propisa i time tako ugrozio javni saobraćaj da je doveo u opasnost život ljudi, usled čega je nastupila smrt vozača bicikla Z. S. (50) iz Vršca.

Foto: N. Skenderija/MUP
BONUS VIDEO: HAPŠENjE POSLE TUČE NAVIJAČA - Huligani u maricama, desetine motki oduzeto
Preporučujemo
VOZIO PIJAN, PA USMRTIO PEŠAKA: Podignuta optužnica protiv bahatog vozača
12. 04. 2024. u 12:11
Preporučujemo

VOZIO PIJAN, PA USMRTIO PEŠAKA: Podignuta optužnica protiv bahatog vozača
12. 04. 2024. u 12:11

NIJE NI KUPILA KARTU, NA PLAŽI JOJ PONUDILI BESPLATNU VOŽNjU: Novi detalji tragične smrti Novosađanke u Budvi
TINEJDžERKA je, kako kaže njen blizak prijatelj, bila devojka puna života, imala je mnogo planova za budućnost, a tek je imala 19 godina, i ceo život je bio pred njom, a sada je čitava njena porodica zavijena u crno.
30. 05. 2025. u 14:42

UKRAJINA IZVELA JEDAN OD NAJVEĆIH NAPADA NA RUSIJU: Aerodromi u Moskvi zatvoreni, uništena važna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je tokom noći izvela jedan od najvećih napada dronovima od početka rata, gađajući više ciljeva na teritoriji Rusije. Zbog napada su moskovski aerodromi bili primorani da privremeno obustave rad, što je izazvalo haos u vazdušnom saobraćaju.
28. 05. 2025. u 09:45

POSTOJI DRUGI SNIMAK Koji je uzrok ponašanja devojke stradale u Budvi? Psiholog objašnjava: "Ekstremni strah i fokus da se pobegne"
"ZA TEZU da je beg iz situacije opasne sa suženom svešću više goovri o tome da se radi o ekstremnogm strahu koji može da se protumači kao panika. Ako nije dolazila u takve situacije ne možemo znati da li je sklona tome ako ne zna da li ima napad panike."
30. 05. 2025. u 13:33 >> 13:33
Komentari (0)