SNIMAK NAVODNOG "POKUŠAJA UBISTVA" UZNEMIRIO VRANJANCE: Evo šta se zapravo desilo
SLUČAJ navodnog “pokušaja ubistva” u restoranu brze hrane u centru Vranja u Beogradskoj ulici, a koji je objavljen na društvenim mrežama, uznemirio je javnost.

Foto: J.S.
Policijska uprava Vranje potvrdila je da je slučaj prijavljen u ponedeljak, oko 14 časova, ali da je daleko od dramatičnog prikaza situacije hapšenja.
Prema saznanjima, do incidenta je došlo kada su u taksi vozilo ušla braća, čiji je otac taksista, a koji nije u dobrim odnosima sa taksistom koji je bio za volanom.
Nakon kraće verbalne rasprave, taksista je rekao da njih dvojica izađu iz auta, izvadivši i šrafciger iz kasete vozila, navodno, zabrinut za svoju bezbednost. Braća su slučaj prijavila policiji koja je intervenisala i taksistu pronašla u restoranu brze hrane, a snimak hapšenja je osvanuo na društvenim mrežama.
Braća su to prijavila kao pokušaj ubistva. Policija je taksistu našla u restoranu brze hrane.
U policiji kažu da je o svemu je obavešteno Osnovno javno tužilaštvo u Vranju, po čijem se nalogu radi na utvrđivanju svih okolnosti slučaja.

"NA STOLU SU RATNI PREDLOZI, BRISEL HOĆE RAT!" Orban se hitno javio iz Kopenhagena
MAĐARSKI premijer Viktor Orban naveo je iz Kopenhagena, gde učestvuje na samitu Evropske političke zajednice, da je situacija ozbiljna i da se na stolu nalaze, "otvoreni, ratno orijentisani predlozi".
02. 10. 2025. u 08:59

(MAPE) OVAKO ĆE SE KRETATI NEVREME U SRBIJI: Pogledajte iz časa u čas, stižu sneg i kiša (FOTO)
POGLEDAJTE kako će se ledeni oblak kretati nad Srbijom i koje krajeve kad pogađa nevreme. Danas i sutra oblačno sa kišom i hladno, osim na severozapadu Vojvodine gde će se zadržati suvo vreme, najavio je RHMZ.
02. 10. 2025. u 10:47

OGLASILA SE BILjA NAKON RASTANKA OD ACE ILIĆA: "Videću kako vreme prolazi..."
IAKO rastavljeni, Bilja i Aca imaju veliki razlog za slavlje.
01. 10. 2025. u 12:20
Komentari (0)