VOZIO BICIKL SA SKORO PET PROMILA ALKOHOLA: Leskovačka saobraćajna policija alkotestirala blizu 800 vozača
Policija je u Leskovcu isključila iz saobraćaja biciklistu(51) koji je vozio sa čak 4,93 promila alkohola u organizmu, kao i osobu koja je upravljala biciklom pod dejstvom kokaina, marihuane i amfetamina.

foto: I.Mitić
Tokom minulog vikenda saobraćajna policija je alkotestirala 792 vozača i, pored dvojice biciklista, zadržala još petoricu vozača koji su vozili pod dejstvom alkohola i psihoaktivnih supstanci, kao i jednog vozača koji je odbio da se testira.
U Leskovcu su zadržani tridesetdevetogodišnji vozač „zastave“, koji je vozio sa 1,52 promila alkohola, dvadesetsedmogodišnji i dvadesetšestogodišnji vozači „golfa“, koji su upravljali vozilima sa 1,44 odnosno 1,34 promila, kao i pedesetšestogodišnji vozač „audija“ koji je bio za volanom sa 1,97 promila alkohola u organizmu.
Policija je u Medveći isključila iz saobraćaja četrdesetčetvorogodišnjeg vozača vozila marke „volvo“, koji je upravljao sa 1,61 promila alkohola, a u Lebanu tridesetosmogodišnjeg vozača „opela“, jer je odbio da se podvrgne utvrđivanju prisustva alkohola u organizmu odnosno psihoaktivnih supstanci.
Protiv ovih vozača će biti podnete odgovarajuće prekršajne prijave.

"RAZREDNI DOK VODI MATURSKU EKSKURZIJU" Hit snimak naših košarkaša sa aerodroma - Sa Karijem u redu za kafu, komentari pljušte (VIDEO)
KOŠARKAŠKA reprezentacija Srbije otputovala je danas iz Beograda za Rigu gde će igrati na predstojećem Evropskom prvenstvu.
25. 08. 2025. u 15:30

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

GLADNI MEDVED NAPRAVIO HAOS: Raskopao grobove na pravoslavnom groblju u potrazi za hranom
NAKON sve češćih slučajeva da medvedi u Crnoj Gori dolaze do naseljenih mesta, gde napadaju pčelinjake i stoku, meštane sela Donji Unač u oblasti Pive iznenadio je medved koji je u potrazi za hranom pokušao da raskopa grobove, javlja Radio-televizija Crne Gore (RTCG).
25. 08. 2025. u 11:24
Komentari (0)