UHAPŠEN OSUMNJIČENI ZA ZLOČINE POČINJENE NA KIM 1999. GODINE: O svemu se oglasio MUP
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je uhapšeno lice osumnjičeno za zločine počinjene u maju 1999. godine, na Kosovu i Metohiji, nad pripadnicima Vojske Jugoslavije.
Foto: Shutterstock/Ilustracija
Služba za otkrivanje ratnih zločina nastavila sa svojim aktivnostima, kako je saopšteno.
Uhapšen je F.K.(56) osumnjičen da je u maju 1999. godine u reonu sela Košare na Kosovu i Metohiji počinio ratni zločin nad pripadnicima Vojske Jugoslavije.
- Policijski službenici Službe za otkrivanje ratnih zločina uhapsili su, i uz krivičnu prijavu za izvršeno krivično delo Ratni zločin nad zarobljenicima, priveli na saslušanje i dalje postupanje Tužilaštvu za ratne zločine, osumnjičenog F.K. (56) - rekao je ministar unutraših poslova Ivica Dačić.
BONUS VIDEO
"TI SI KRETEN!" Žestoka svađa u studiju Hit tvita, Babić udario na Antonijevića
ŽESTOKA svađa izbila je večeras u studiju televizije "Pink" u emisiji Hit Tvit gde gostuju predsednica Narodne Skupštine Srbije Ana Brnabić, pravnik Milan Antonijević i biznismen Branko Babić.
16. 11. 2025. u 21:55
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
ZVUCI SEKSA U BRITANSKOM PARLAMENTU: Posle skandala - uhapšena dva muškarca
DVOJICA muškarca uhapšena su, pa puštena na slobodu uz kauciju, nakon što je mobilni telefon postavljen u Donjem domu britanskog parlamenta kako bi puštao "seksualne zvukove" tokom poslaničkih pitanja britanskom premijeru Kiru Starmeru.
16. 11. 2025. u 20:32
Komentari (0)