PRETUKAO I DAVIO MAJKU NAKON RASPRAVE? Teško porodično nasilje u Vranju
PORODIČNO nasilje dogodilo se u nedelju u Vranju, kada je sin nakon kraće rasprave pretukao majku.

Foto: Shutterstock/Ilustracija
Naime, majka je slučaj prijavila policiji u Vranju, i to da ju je sin nakon kraće rasprave oko novca hvatao za vrat i udario rukom u temenom prelomu glave.
Naloženo je da se uzmu izjave, žena uputi lekaru, a tužilaštvu dostavi izveštaj, piše Blic.
Prema sinu su izrečene obe hitne mere o sprečavanju nasilja u porodici, tj. udaljenje iz kuće i zabrana prilaska žrtvi.
BONUS VIDEO
Preporučujemo

DAVIO SUPRUGU I PRETIO DA ĆE JE UBITI? Jezivo porodično nasilje u Beogradu
06. 07. 2024. u 12:54

JEZIVO PORODIČNO NASILjE U ZEMUNU: Mrtav pijan maltretirao suprugu
25. 06. 2024. u 12:14

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

SPAVA PORED VC ŠOLjE BEZ POKLOPCA Haos u zatvoru gde je Sarkozi, viču mu: "Osvetićemo Gadafija!" Poseban tretman za bivšeg predsednika
"SVI zatvorenici prave buku, viču, lupaju po zidovima..."
22. 10. 2025. u 15:32
Komentari (0)