MEŠTANI BAČKOG PETROVOG SELA PRESTRAVLJENI: Posle ubistva žene, neko im lupa noću po prozorima - održavaju hitan sastanak
MEŠTANE Bačkog Petrovog Sela kod Bečeja, posle ubistva sugrađanke B.P. (74) prošlog petka, dodatno je u noći između 21. i 21. jula, uznemirilo lupanje po prozorima.

Foto: Printskrin Youtube
Kako saznajemo od meštana ovog sela, u Ulici Svetozara Markovića, ali i okolnim, zasada nepoznati počinioci su građanima lupali na prozore, što ih je uznemirilo. Policija je, kažu meštani, brzo rasvetlila ubistvo sedamdeset četvorogodišnje žene i uhapsila trojicu osumnjičenih.
- Moraćemo sami nešto da preduzmemo i da se zaštitimo - kažu pojedini meštani Bačkog Petrovog Sela. Zato ćemo danas na nepoznatoj lokaciji održati sastanak i dogovoriti se o daljim koracima koje nameravaju da preduzmu kako bi se daljem uznemiravaju i zastrašivanju stalo na put.
U ovom selu, podsećamo, prošlog petka, u kući u Ulici slobode 4, pronađeno je beživotno telo meštane B.P. sa povredama na glavi. Nesrećnu ženu je pronašla rođaka koja je došla da je obiđe.
Policija je ubrzo rasvetlila krivično delo i uhapsila Ž.K.(34) i R.K. (18) i četrnaestogodišnjaka. Svoj trojici je određen pritvor do 30 dana.
Sumnja se da su oni provalili u kuću u Bačkom Petrovom Selu kako bi je opljačkali i tom prilikom usmrtili sedamdeset četvorogodišnje vlasnicu kuće.

ŠOJGU UPOZORAVA: Taj potez bi mogao dovesti do trećeg svetskog rata
SEKRETAR Saveta bezbednosti Rusije Sergej Šojgu upozorio je da bi uvođenje mirovnjaka na istorijske teritorije Rusije moglo dovesti do trećeg svetskog rata.
24. 04. 2025. u 19:46

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

NI LAUŠ NIJE PRIMETIO DO KRAJA SNIMANjA: Najluđa greška iz "Boja na Kosovu"
LAUŠEVIĆ je o snimanju filma "Boj na Kosovu" pisao u knjizi "Godina prođe, dan nikad".
28. 04. 2025. u 10:32
Komentari (0)