KRVAV ULETEO U POLICIJU PO POMOĆ: Tukli ga bivša supruga i njen brat
MUŠKARAC (49) uleteo je sinoć oko 20 časova u policijsku stanicu Obrenovac da traži pomoć.

Foto SK
Kako se nezvanično navodi, njega su napali njegova bivša supruga i njen brat.
On je došao u policiju sa vidnim povredama i prijavio da su ga fizički napali njih dvoje.
Policija je otišla na njihove adrese kako bi ih privela, ali nije ih zatekla kod kuće.
Za njima je raspisana potraga.
Slučaj vodi Osnovno javno tužilaštvo u Obrenovcu.
(Telegraf)
BONUS VIDEO: SNIMCI SA LICA MESTA: Ovo je kuća u kojoj je majka ubila ćerku u Nišu

SKANDAL: Makronu supruga udarila šamar, kamera sve snimila?! Oglasila se Jelisejska palata (VIDEO)
DOLAZAK francuskog predsednika Emanuela Makrona u Hanoj izazvao je buru na društvenim mrežama nakon što je objavljen snimak koji prikazuje njegovu suprugu Brižit kako mu, čini se, udara lice s obe ruke u trenutku otvaranja vrata predsedničkog aviona. Iako je snimak prvo doveden u pitanje, Jelisejska palata ga je kasnije potvrdila kao autentičan.
26. 05. 2025. u 09:54

PAO KLjUČAN DOGOVOR U NATO, PRISTAO I ORBAN: Ali sve bi mogla da blokira država od koje niko to nije očekivao
MALO ko je mogao da predvidi da najveći izazov jedinstvu unutar NATO-a neće biti Orbanova Mađarska ili Ficova Slovačka, nego ni manje, ni više nego - Španija. Ali, tako je.
26. 05. 2025. u 07:36

STRUČNjAK ZA GOVOR TELA: Da li se Brižit zaista šalila?
FRANCUSKI predsednik Emanuel Makron je otkrio svoja prava osećanja pošto ga je supruga Brižit udarila u lice u „šokantnom“ incidentu pred svetskim medijima, otkrila je stručnjakinja za govor tela Džudi Džejms.
27. 05. 2025. u 20:00
Komentari (0)