OGLASILA SE POLICIJA: Uhapšen menadžer apartmana zbog utapanja dečaka na Zlatiboru
POLICIJA je danas u Čajetini uhapsila N. S. (43) menadžera apartmanskog kompleksa na Zlatiboru, u kojem se utopio dečak iz Beograda, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teško delo protiv opšte sigurnosti, saopšteno je iz Policijske uprave Užice.
Foto: Novosti
Kako se navodi u saopštenju, N. S. se sumnjiči da kao menadžer nije preduzeo bezbednosne mere na bazenu u spa centru u kojem se utopio šestogodišnji dečak iz Beograda.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Užicu.
Policija u Čajetini je ranije danas uhapsila Z. A. (65) iz Užica zbog sumnje da, kao odgovorna osoba za održavanje bazena u tom apartmanskom kompleksu na Zlatiboru, nije adekvatno održavao opremu bazena u kojem se utopio šestogodišnji dečak iz Beograda.
Kako je saopšteno, Z. A. je osumnjičen da je izvršio krivično delo - teško delo protiv opšte sigurnosti.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Užicu.
BONUS VIDEO: Ubio mi je sina i pobegao iz zemlje dok mi umiremo od tuge
Preporučujemo
SUMNjA SE DA JE PUMPA POVUKLA DEČAKA NA DNO: Uhapšen i radnik firme za održavanje bazena
02. 10. 2024. u 14:05
DEČAK SE UTOPIO ZA MINUT: Baba bila sa mališanom - čekaju se rezultati obdukcije
02. 10. 2024. u 11:55
IDEJA ZA „UBISTVO U ORIJENT EKSPRESU “ ROĐENA U SRBIJI: 50 godina od smrti Agate Kristi - "kraljice zločina"
KADA je Agata Kristi dvadesetih godina prošlog veka sela u legendarni Orijent ekspres, nije mogla ni da sluti da će joj upravo taj voz, njegovi putnici i predeli kroz koje je prolazio, podariti jednu od najslavnijih priča u istoriji književnosti.
21. 01. 2026. u 16:48
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)