PRETIO MAJCI DA ĆE NAPRAVITI MASAKR I UBITI JE: Nasilnom sinu preti robija, tužilaštvo traži zatvor i zabranu prilaska
Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu je podnelo Trećem osnovnom sudu optužni predlog protiv B. P. (35) zbog sumnje da je učinio krivično delo nasilje u porodici, odnosno nad svojom majkom.

Foto: Tanjug/Miloš Milivojević
Okrivljenom se stavlja na teret da je 10. septembra, u kasnim večernjim časovima u Zemunu, u alkoholisanom stanju (pod dejstvom 2,34 promila alkohola u organizmu), nakon kraće svađe majku najpre odgurnuo, pa je ona uplašena za svoju bezbednost pobegla u stan kod komšija i sina prijavila policiji.
Međutim, on je majci putem „Vajbera“ slao poruke: „Samo nestani. Veliko ću zlo napraviti... Kakav Ribnikar i škole... Sad ću masakr napraviti“.
Onda je na svom „Fejsbuk“ profilu postavio sliku na kojoj drži vatreno oružje, ali ju je i brzo uklonio.
Sve ove pretnje su kod nesrećne žene izazvale veliku uznemirenost i osećaj ugroženosti i nespokojstva.
Javni tužilac je predložio sudu da B. P. izrekne kaznu zatvora u trajanju od jedne godine i šest meseci, da mu izrekne meru bezbednosti zabrane prilaženja i komunikacije sa majkom u trajanju od 3 (tri) godine i da mu produži pritvor u kojem se okrivljeni nalazi.

CEO ŠID TUGUJE ZA LEPOM MILANOM: Devojka (26) tragično preminula, danima se opraštaju od nje na društvenim mrežama
DEVOJKA Milana Mišić (26) iz Šida tragično je preminula 15. jula, a na večni počinak ispraćena je dva dana kasnije u pratnji neutešne porodice, prijatelja, rođaka i mnogobrojnih sugrađani koji se danima od nje opraštaju na društvenim mrežama.
27. 07. 2025. u 08:48

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

KRISTIJAN NA MUKAMA: "Deca su nam u bolnici, po ceo dan primaju infuzije, ne odvajamo se od njih"
KRISTIJAN Golubović oglasio se iz Kliničko-bolničkog centra Zemun, gde se trenutno nalazi zajedno sa suprugom Kristinom Spalević. Njihova deca trenutno su hospitalizovani, a porodica prolazi kroz težak period.
28. 07. 2025. u 22:12
Komentari (0)