SNAJA PRETUKLA SVEKRVU, A NASRTALA I NA SINA I DEVERA: Nasilnica uhapšena, preti joj zatvor
A. I. (26) uhapšena je u Zemunu u zbog sumnje da je počinila nasilje u porodici i ugrožavanje opasnim oruđem.
Foto: Tanjug/Miloš Milivojević
Ona se, kako saznajemo, najpre posvađala sa maloletnim sinom. Posle toga usledila je verbalna rasprava i sa svekrvom (59), na koju je fizički nasrnula.
Nesrećnu ženu, snaja je gurala, vukla, a onda i - davila.
U sve se umešao dever D. I. na kojeg je A. I. takođe nasrnula nožem.
Istragu o ovom slučaju vodi Treće Osnovno javno tužilaštvo u Beogradu.
RUSI OBJAVILI SPISAK NAJVEĆIH NEPRIJATELjA: Evo na kom je mestu Hrvatska
RUSKI ski list „Vzgljad“ sastavio je i u utorak objavio „Rejting neprijateljskih vlada“ kako bi pokazao razliku između država koje se svesno suprotstavljaju Rusiji i onih koje su na tu odluku „protiv njihove volje naterale spoljnopolitičke okolnosti“, prenosi Slobodna Dalmacija.
14. 11. 2025. u 16:54
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
Policija uletela na svadbu, HAPSI MLADU - a tek objašnjenje! Ovo je LUDNICA (VIDEO)
ČAK i na najlepšim svadbama ponekad se dese nepredviđene situacije, sitne greške ili čak veći incidenti.
14. 11. 2025. u 16:23
Komentari (0)