PROGANJAO I PRETIO BIVŠOJ: Nasilnik u Tužilaštvu sve priznao, "zaradio" pritvor
20. 10. 2024. u 11:35
PO NALOGU javnog tužioca Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu, policijski službenici PS Zemun doneli su rešenje o zadržavanju M.Z. (33) sumnje da je izvršio krivično delo proganjanje.
Povezane vesti
SEDAM MESECI, UPORNO, PROGANJAO DEVOJKU: Nasilni N.B. (30) završio iza rešetaka, preti mu zatvor
U Trećem osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu, danas je na okolnosti krivične prijave kojom mu se na teret stavlja krivično delo Proganjanje iz člana 138a stav 1. tačka 2. Krivičnog zakonika, saslušan uhapšeni N.B. (30).
02. 04. 2026. u 16:30
Najnovije iz rubrike
NESREĆA NA AUTO-PUTU KA NOVOM SADU: Vozilo potpuno smrskano (FOTO)
NA AUTO-PUTU u smeru ka Novom Sadu dogodila se saobraćajna nezgoda u kojoj, na sreću, nema povređenih.
12. 05. 2026. u 14:08
NA BATROVCIMA ZAPLENJENA ENORMNA KOLIČINA DROGE: U kesama i torbama preko 200 kilograma (FOTO)
U KAMIONU osumnjičenog D.K. nađeni marihuana i kokain.
12. 05. 2026. u 12:06
OGLAŠAVALI USLUGE PROSTITUCIJE ZA 80 DO 150 EVRA: U tri grada u Srbiji uhapšeno petoro osumnjičenih pripadnika kriminalne grupe
PO nalogu Javnog tužilaštva za organizovni kriminal u saradnji sa policijskim službenicima Uprave kriminalističke policije, Službe za borbu protiv organizovanog kriminala, Odeljenja za suzbijanje trgovine ljudima i krijumčarenja ljudi, danas je na teritoriji Beograda, Kragujevca i Raške uhapšeno pet osoba - pripadnika organizovane kriminalne grupe, koja su od novembra 2025. godine do maja ove godine organizovala posredovanje u vršenju prostitucije više osoba ženskog pola na teritoriji Grada Bgrada.
12. 05. 2026. u 11:22
PRVI SNIMCI SA MESTA ZLOČINA NA ČUKARICI: Supruga zverski usmrtila muža nogarom od stolice, zadala mu udarac direktno u srce (FOTO/VIDEO)
STRAŠNA porodična tragedija potresla je jutros Čukaricu kada je u stanu nađeno telo muškarca, kog je kako se sumnja, ubila supruga nakon verbalnog sukoba.
12. 05. 2026. u 11:22
ZARILA NOGAR OD STOLICE MUŽU U SRCE Detalji zločina na Čukarici: Prošle godine jurula supruga nožem po stanu, napala i policiju
STRAŠNA porodična tragedija potresla je jutros Čukaricu kada je u stanu nađeno telo muškarca, kog je kako se sumnja, ubila supruga nakon verbalnog sukoba.
12. 05. 2026. u 09:51
Komentari (0)