PRETIO ŽENI I PASTORČADI DA ĆE IH POVREDITI I UBITI: Nasilniku određen pritvor, preti mu robija
U Trećem osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu danas je saslušan uhapšeni B.A. (24) zbog nasilja u porodici.
Foto: Novosti
Okrivljenom se stavlja na teret da je drskim i bezobzirnim ponašanjem i pretnjama da će ih ubiti, ugrozio spokojstvo i telesni integritet vanbračne supruge i pastorčadi, sa kojima živi u zajedničkom domaćinstvu.
On je, navode iz Tužilaštva, korišćenjem "opasnog oruđa" pretio ukućanima da će ih teško povrediti, usled čega je kod nekih od njih nastupila laka telesna povreda.
Na saslušanju kod javnog tužioca okrivljeni je negirao izvršenje krivičnog dela, a imajući u vidu da postoje okolnosti koje ukazuju na opasnost od bekstva i da će boravkom na slobodi uticati na svedoke, Tužilaštvo je podnelo Trećem osnovnom sudu u Beogradu predlog da se prema njemu odredi pritvor, koji je rešenjem i određen.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MISTERIJA KOJA GODINAMA PROGANjA SRBIJU: Šta je majka pronašla na mestu gde je stradao njen sin?
FILIP Tomović imao je 17 godina kada je njegov život tragično prekinut, a slučaj njegove smrti godinama kasnije ostao je jedan od najpotresnijih događaja koji se povezuje sa pričama o delovanju satanističkih i okultnih grupa u Srbiji.
09. 07. 2026. u 13:29
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)