VANDALSKI ČIN U BRODAREVU: Oskrnavljeno muslimansko groblje (VIDEO)
U Brodarevu nadomak Prijepolja u sredu, oskrnavljeno je muslimansko groblje i razbijen prozor na pomoćnom objektu.
Indira Hadžibulić
Incident na groblju dogodio se u kasnim popodnevnim satima. Slučaj je prijavio S. Šmrković koji je posetio grobno mesto svoje majke. Primetio je da je njen nadgrobni spomenik polomljen i da je razbijen prozor na pomoćnom objektu koji je služio kao ostava za alat za potrebe ukopa.
Vrata pomenutog objekta su uvek otključana i ništa od onoga što se nalazilo u njemu nije ukradeno, tako da nije bilo indicija da je cilj obijanja objekta upad u pomoćne prostorije. Šmrković je odmah prijavio slučaj policiji koja je ubrzo došla na lice mesta i izvršila uviđaj. Istraga je u toku.
Meštani Brodareva su šokirani ovim događajem i ne pamte da se nešto slično dogodilo u ovom inače mirnom mestu.
Preporučujemo
IRAN "OSLEPEO" SAD I IZRAEL; Novi napadi na Teheran; Iranski "orešnik" pogodio komandu IDF; Tramp - Rat u Zalivu od 1-10? 15!
NASTAVLjAJU se vazdušni udari na Bliskom istoku. SAD i Izrael nastavljaju da gađaju Iran, dok iranske snage uzvraćaju napadima na izraelske gradove i američke baze i diplomatska predstavništva u regionu.
04. 03. 2026. u 06:59 >> 23:01
"RASPOREDIO SAM VOJSKU NA 75 LOKACIJA" Orban: Ukrajina digla u vazduh "Severni tok", to se ne sme ponoviti sa "Družbom"
MAĐARSKI premijer Viktor Orban objavio je video na mreži Iks u kojem je poručio da je mađarska vojska raspoređena na desetinama lokacija kako bi zaštitila energetsku infrastrukturu zemlje. Orban navodi da postoji pretnja od mogućih ukrajinskih sabotaža zbog tenzija oko ruskih energetskih isporuka i rata na Bliskom istoku.
04. 03. 2026. u 13:43
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)