SOMBORAC UHAPŠEN ZBOG DROGE I ORUŽJA: Somborska policija pretresla stan i imala šta da vidi
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Somboru uhapsili su B. D. (35) iz ovog grada zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.
foto: PU u Somboru
U pretresu kuće osumnjičenog policija je pronašla više paketića sa oko 80 grama materije za koju se sumnja da je marihuana, više kesica sa 15 grama praha za koji se sumnja da je amfetamin, dve tablete za koje se sumnja da su ekstazi, dve vagice za precizno merenje, kao i novac za koji se sumnja da potiče od prodaje narkotika.
Takođe, pronađen je i pištolj sa pripadajućim okvirom i tri metka, kao i kutija sa 43 komada municije istog kalibra.
B. D. je određeno zadržavanje do 48 časova nakon čega je, uz krivičnu prijavu, priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Somboru. Sudija za prethodni postupak odredio mu je pritvor do 30 dana.
Preporučujemo
IMA MRTVIH U UŽASU KOD MAJDANPEKA: Prvi snimci jezive saobraćajne nesreće (VIDEO)
01. 12. 2025. u 20:57
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
Komentari (0)