POKUŠALI DA ZAKOPAJU TORBU SA ORUŽJEM ZA LIKVIDACIJU: Oglasio se Dačić - Uhapšena dva lica u Beogradu, za trećim se traga
POTPREDSEDNIK Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je beogradska policija uhapsila dva lica koja su pokušala da, u krugu lokala “Dušanovo carstvo”, zakopaju torbu sa oružjem, dok se za trećim licem traga.

Foto: N. Skenderija/Tanjug/Ilustracija
- Beogradska policija je uhapsila dva lica koja su pokušala da, u krugu lokala “Dušanovo carstvo”, zakopaju torbu sa oružjem. Za trećim licem se traga. Osnovano se sumnja da je reč o pripadnicima OKG Vračarci. Dalji rad je u toku. Oružje je bilo namenjeno za izvršenje najtežih krivičnih dela, mafijaških ubistava, koja policija uspešno sprečava već duži vremenski period - izjavio je ministar Dačić.

NIJE NI KUPILA KARTU, NA PLAŽI JOJ PONUDILI BESPLATNU VOŽNjU: Novi detalji tragične smrti Novosađanke u Budvi
TINEJDžERKA je, kako kaže njen blizak prijatelj, bila devojka puna života, imala je mnogo planova za budućnost, a tek je imala 19 godina, i ceo život je bio pred njom, a sada je čitava njena porodica zavijena u crno.
30. 05. 2025. u 14:42

UKRAJINA IZVELA JEDAN OD NAJVEĆIH NAPADA NA RUSIJU: Aerodromi u Moskvi zatvoreni, uništena važna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je tokom noći izvela jedan od najvećih napada dronovima od početka rata, gađajući više ciljeva na teritoriji Rusije. Zbog napada su moskovski aerodromi bili primorani da privremeno obustave rad, što je izazvalo haos u vazdušnom saobraćaju.
28. 05. 2025. u 09:45

POSTOJI DRUGI SNIMAK Koji je uzrok ponašanja devojke stradale u Budvi? Psiholog objašnjava: "Ekstremni strah i fokus da se pobegne"
"ZA TEZU da je beg iz situacije opasne sa suženom svešću više goovri o tome da se radi o ekstremnogm strahu koji može da se protumači kao panika. Ako nije dolazila u takve situacije ne možemo znati da li je sklona tome ako ne zna da li ima napad panike."
30. 05. 2025. u 13:33 >> 13:33
Komentari (0)