UKRAO 48.000 EVRA, PA KUPIO SKUPA KOLA: Uhapšen Pančevac zbog teške krađe
KRIMINALISTIČKA policija uhapsila je N. D. (30) iz okoline Pančeva, zbog sumnje da je pre izvesnog vremena iz jedne kuće u blizini Pančeva ukrao oko 48.000 evra.

Foto: B. G.
On je, kako se sumnja, deo tog novca potrošio na kupovinu mobilnih telefona i garderobe, kao i automobila marke „tuareg“, kojim je i upravljao kada ga je policija zaustavila i pretresla.
Deo ukradenog novca je pronađen u samom vozilu, dok je ostatak od oko 35.000 evra pronađen prilikom pretresa njegovog stana i drugih prostorija koje je koristio.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati. On će uz krivičnu prijavu biti priveden nadležnom tužilaštvu.

RUSKI AVIONI UŠLI U DRŽAVU NATO, ZADRŽALI SE 12 MINUTA: "Ovo je neprihvatiljvo i neviđeno brutalno"
TRI ruska borbena aviona MIG-31 ušla su danas u estonski vazdušni prostor u oblasti ostrva Vajndlo bez dozvole i ostala u estonskom vazdušnom prostoru skoro 12 minuta, preneo je estonski portal "Err.ee".
19. 09. 2025. u 17:00

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

ŠOKANTNI DETALjI UBISTVA HRVATSKOG POLITIČARA Zakucali se u njega kolima, pa ga izrešetali - smrt nasred puta i trojica uhapšenih (VIDEO)
"USLEDILA je brza intervencija policije tokom koje je pronađen 33-godišnjak, nakon čega su uhvaćene još dve osobe."
24. 09. 2025. u 13:56
Komentari (0)