PIJAN VOZIO 200 NA SAT PO SURČINU: Presretači zaustavili džip kanadskih tablica (VIDEO)
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da su pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova USP presretačem u Surčinu zaustavili vozilo „audi Q5“ kanadskih registarskih oznaka, koje se kretalo brzinom od 200,4 kilometra na čas, na delu puta gde je ograničenje brzine 100 kilometara na čas.

Foto: Printskrin
- Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave saobraćajne policije presretačem su u Surčinu zaustavili vozilo „audi Q5“ kanadskih registarskih oznaka, koje se kretalo brzinom od 200,4 kilometra na čas, na delu puta gde je ograničenje brzine 100 kilometara na čas. Vozilom je upravljao četrdesettrogodišnji srpski državljanin S. J. koji je bio u stanju visoke alkoholisanosti, s obzirom na to da je alkotestiranjem utvrđeno da je vozilom upravljao sa 0,92 promila alkohola u organizmu - izjavio je Dačić.
Vozač je isključen iz saobraćaja i protiv njega je podneta prekršajna prijava zbog nasilničke vožnje, kao i zbog vožnje u stanju visoke alkoholisanosti.
- Ministarstvo unutrašnjih poslova skreće pažnju da je od početka godine zbog prekoračenja brzine sankcionisano više od 512.000 vozača, a zbog upravljanja vozilom pod dejstvom alkohola više od 53.000 vozača - rekao je ministar Dačić.
BONUS VIDEO: Snimak jezive nesreće na Begaljičkom brdu
Preporučujemo

POVREĐENA DEVOJČICA: Saobraćajna devojčica u Dositejevoj ulici u Kraljevu
11. 12. 2024. u 22:47

SAOBRAĆAJKA U OKOLINI ZVORNIKA Dve osobe iz Srbije povređene u mestu Drinjača
11. 12. 2024. u 19:35

RULjA IZVUKLA BRITANCA IZ STANICE I ZAPALILA GA: Policija nije reagovala iz straha za sopstvenu bezbednost
BRITANSKI državljanin preminuo je od posledica teških opekotina nakon što ga je, prema navodima lokalnih medija, grupa ljudi izvukla iz policijske stanice i zapalila na ulici, javlja Skaj njuz.
22. 04. 2025. u 12:01

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

Halid Bešlić "težak" 13 miliona €, a živi od kirije - "uvalio" se u kredit
"SADA iznajmljujem sve i živim od kirije, tako je najbolje."
21. 04. 2025. u 18:56 >> 18:56
Komentari (0)