NEGIRAO KRIVIČNO DELO: Kinezu osumnjičenom da je napastvovao devojčicu (14) određen pritvor
DRŽAVLjANI Kine, osumnjičenom za napastvovanje maloletnice u Surčinu, određen je pritvor do 30 dana nakon saslušanja u tužilaštvu.
Foto: Tanjug/Miloš Milivojević
Treće Osnovno javno tužilaštvo pojašnjava:
- Po nalogu javnog tužioca Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu policijski službenici PS Surčin su doneli rešenje o zadržavanju državljanina Kine J.X. (42) zbog krivičnog dela nedozvoljene polne radnje i sproveli ga u tužilaštvo na saslušanje - kažu iz ove institucije. - On je osnovano sumnjiv da je 17. januara izvršio nedozvoljenu polnu radnju nad maloletnicom (14). Javni tužilac je saslušao J.H. u prisustvu branioca i prevodioca za kineski jezik i okrivljeni je negirao izvršenje krivičnog dela.
Imajući u vidu da postoji opasnost od bekstva jer je u pitanju strani državljanin, kao i da postoje okolnosti koje ukazuju da će boravkom na slobodi da utiče na svedoke, na predlog Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu sud mu je odredio pritvor u trajanju do 30 dana.
Preporučujemo
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)