UPLATILA NOVAC U HUMANITARNE SVRHE, PA PUŠTENA: Rumunka uhapšena zbog 0,75 grama marihuane
28. 01. 2025. u 14:56
NA graničnom prelazu Vatin, kod Vršca, uhapšena je državljanka Rumunije A. A. A, jer je kod nje, prilikom granične kontrole, pronađeno 0,75 grama marihuane.
Povezane vesti

RUMUNIMA NAŠLI DROGU NA GRANICI: Uplatili novac u humanitarne svrhe i prošli bez krivične prijave
U RAZMAKU od samo dva dana na graničnim prelazima sa Rumunijom, kod dvoje državljana te zemlje pronađena je opojna droga, ali su oba vinovnika prošla bez krivičnih prijava.
16. 01. 2025. u 11:49

AUTO-PUT SVE BLIŽI: Čelnici Pančeva, Vršca, Alibunara i Plandišta sastali se povodom izrade idejnog projekta buduće saobraćajni
U GRADSKOJ kući u Vršcu održan je prvi radni sastanak povodom početka izrade idejnog projekta sa studijom opravdanosti za budući auto-put Pančevo – Vršac – granica sa Rumunijom, kom su prisustvovali predstavnici Pančeva, Vršca, Alibunara i Plandišta, kroz čiju teritoriju će ta dugoočekivana i dugonajavljivana saobraćajnica proći.
30. 03. 2025. u 23:27

SARADNJA SA RUMUNIMA U VANREDNIM SITUACIJAMA: Vršac učestvuje u prekograničnom projektu vrednom dva miliona evra
NOVI projekat „Pametna prekogranična otpornost u vanrednim situacijama“, koji Grad Vršac realizuje sa partnerima iz županije Karaš-Severin iz Rumunije, doneće brojne benefite toj lokalnoj samoupravi.
08. 04. 2025. u 18:22

PESNIČKO VEČE NA ČETIRI JEZIKA: Internacionalno druženje poeta u biblioteci u Vršcu
„DANI nemačke književnosti u Rešici“, koji su u tom rumunskom gradu održani od 4. do 6. aprila, proširili su se i na Vršac, gde je održano pesničko veče na četiri jezika.
08. 04. 2025. u 17:51

POLUPANI IZLOZI KAFIĆA U CENTRU VRŠCA: Maskirani muškarci delovali pod okriljem noći
NA jednom popularnom kafiću u strogom centru Vršca, koji se nalazi preko puta glavnog ulaza u Gradsku kuću, u toku noći su izlomljeni svi izlozi.
20. 03. 2025. u 19:43
Najnovije iz rubrike

U RANCU ELEKTROŠOKER, NOŽ I BIBER SPREJ: U Beogradu policija privela muškarca zbog izazivanja incidenta
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, PS Vračar, podneće prekršajnu prijavu protiv S. G. (53) po Zakonu o oružju i municiji.
09. 04. 2025. u 21:14

"KLANICA" U RITOPEKU PUNA TRAGOVA ŽRTAVA: Svedočenjem veštaka za DNK nastavljeno suđenje ekipi Belivuka i Miljkovića (FOTO/ VIDEO)
NA mašini za mlevenje mesa, smeštenoj u takozvanoj klanici,improvizovanoj prostoriji u kući smrti u Ritopeku kod Beograda, nađeni su DNK tragovi Milana Ljepoje i Zdravka Radojevića.
09. 04. 2025. u 19:09

BIO NASILAN PREMA ŽENI I TAŠTI: Određen pritvor M.R. (39), on sve negirao
Na predlog Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu, sud je odredio pritvor do 30 dana M. R. (39), osumnjičenom za nasilje nad svojom suprugom i taštom.
09. 04. 2025. u 17:59

KINEZ POLNO UZNEMIRAVAO PUTNICE NA AERODROMU: Odbio da iznese odbranu u Tužilaštvu, određen mu pritvor
Po nalogu javnog tužioca Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu policajci Uprave granične policije doneli su rešenje o zadržavanju državljanina Kine - F. X. (37) kom se stavlja na teret da je na Aerodromu "Nikola Tesla" 8. aprila izvršio krivično delo polno uznemiravanje.
09. 04. 2025. u 17:43

IME UBIJENOG HRVATA I DALJE MISTERIJA: Istraga o ostacima tela nađenim u vodenoj šahti na zapuštenom imanju kod Kosjerića
IDENTITET ubijenog hrvatskog državljanina, čije su kosti pronađene pre godinu i po, u improvizovanoj vodenoj šahti na zapuštenom imanju u selu Ševrljuge, kod Kosjerića - i dalje nije dostupan javnosti.
09. 04. 2025. u 17:41
Komentari (0)