UBIO MAJKU, A NIJE SVESTAN ŠTA JE UČINIO: David J. smešten u zatvorsku bolnicu
Više javno tužilaštvo u Beogradu pokrenulo je istragu protiv Davida J. (23) zbog postojanja osnova sumnje da je u noći između 27. i 28. januara 2025. godine na podmukao način ubio svoju majku J. Đ. u porodičnoj kući na Voždovcu.
Foto N. Fifić
Naredbom o sprovođenju istrage osumnjičenom se na teret stavlja da je izvršio krivično delo teško ubistvo.
Tužilaštvo je predložilo sudiji za prethodni postupak Višeg suda u Beogradu da mu odredi smeštanje u zdravstvenu ustanovu u cilju obavljanja medicinskog veštačenja od strane komisije veštaka, imajući u vidu da iz priloženih izveštaja i ponašanja okrivljenog proizlazi da nije sposoban da shvati prirodu i svrhu krivičnog postupka, razume procesne radnje i njihove posledice, niti da iznosi svoju odbranu.
Preporučujemo
Umrla hrvatska političarka (39): Poznata po sramnim izjavama o Srbima
BIVŠA gradska odbornica Rijeke Ivona Milinović iznenada je preminula sinoć u Rijeci u 39. godini. Vest o njenoj smrti objavljena je na Fejsbuk grupi Riječka enciklopedija, a potvrdio ju je portal Hrvatski glasnik sa kojim je Milinović sarađivala, kao i Novi list.
17. 04. 2026. u 13:13
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Tragač iz "potere" se srušio na pod usred emisije: Nastao muk u studiju, vidite reakciju Memedovića (VIDEO)
VODITELj je postavio takmičaru pitanje nakon kojeg je u studiju usledila neočekivano zabavna i zanimljiva situacija.
14. 04. 2026. u 08:09
Komentari (0)