VJT SAOPŠTILO: Vozač koji je udario dve žene kod Instituta osumnjičen za pokušaj teškog ubistva
PO nalogu dežurnog javnog tužioca Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, određeno je zadržavanje do 48 sati za V. S. (18) zbog sumnje da je izvršio krivično delo teško ubistvo u pokušaju tokom blokade kolovoza ispred Instituta za mentalno zdravlje, od strane zaposlenih.

VJT Beograd
V. S. je, kako se sumnja, krivično delo izvršio upravljajući automobilom marke "golf", tako što je iz mesta na kojem je stajalo vozilo usled blokade, pokrenuo vozilo, te se zaleteo u okupljene građane, kojom prilikom su lake telesne povrede zadobile dve zaposlene u tom Institutu, saopšteno je iz tog tužilaštva.
Osumnjičeni će u roku od 48 sati biti priveden na saslušanje u Više javno tužilaštvo u Beogradu.
Dve žene su pregledane i puštene kući.
(Tanjug)
BONUS VIDEO - PIJAN VOZIO 200 NA SAT PO SURČINU: Presretači zaustavili džip kanadskih tablica

ZELENSKI BESAN: Evo šta je rekao o ruskoj delegaciji u Istanbulu
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski stigao je danas u tursku prestonicu, Ankaru, na sastanak sa turskim predsednikom Redžepom Tajipom Erdoganom, dok se u Istanbulu očekuje da ruski i ukrajinski zvaničnici odvojeno počnu mirovne pregovore.
15. 05. 2025. u 11:55

AMERIČKI MEDIJI OTKRIVAJU: Rusiju će na pregovorima u Istanbulu predstavljati ova dva zvaničnika
VISOKI bivši zvaničnik Kremlja, koji je želeo da ostane anoniman zbog osetljivosti teme, rekao je da će Rusiju na predstojećim pregovorima u Istanbulu predstavljati ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov i savetnik predsednika za spoljnu politiku, Jurij Ušakov, objavio je list Vašington post.
14. 05. 2025. u 09:19

"JA NE MOGU DA NASTAVIM BEZ TEBE" Potresna objava Nataše Ninković: "Ovo je najusamljeniji dan mog života" (FOTO)
NEMA dana kad ne misli na svoju majku...
14. 05. 2025. u 11:32
Komentari (0)