UHAPŠEN BIZNISMEN ALEKSANDAR PAPIĆ
U VELIKOJ akciji u borbi protiv korupcija koja je jutros počela na teritoriji glavnog grada, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu uhapšen je i biznismen Aleksandar Papić u vezi sa izvlačenjem novca iz JP EPS.

Foto: Printskrin/ Jutjub/ Pink
Papić je faktički vlasnik firme koja je dobijala nameštene tendere za JP EPS u dogovoru sa bivšim vd direktorom JP EPS Miloradom Grčićem, aktuelnim gradonačelnikom Obrenovca.
Grčić je uhapšen ranije tokom jutra zbog sumnje da je u vreme dok je bio vd direktora JP EPS sa saradnicima opštetio to javno preduzeće.
Papić je podsetimo, najbliži prijatelj i kum nekadašnjeg ministra unutrašnjih poslova Nebojše Stefanovića.
Akcija je i dalje u toku, a pored Grčića i Papića uhapšeno je još najmanje osoba 10 osoba.

NIJE NI KUPILA KARTU, NA PLAŽI JOJ PONUDILI BESPLATNU VOŽNjU: Novi detalji tragične smrti Novosađanke u Budvi
TINEJDžERKA je, kako kaže njen blizak prijatelj, bila devojka puna života, imala je mnogo planova za budućnost, a tek je imala 19 godina, i ceo život je bio pred njom, a sada je čitava njena porodica zavijena u crno.
30. 05. 2025. u 14:42

UKRAJINA IZVELA JEDAN OD NAJVEĆIH NAPADA NA RUSIJU: Aerodromi u Moskvi zatvoreni, uništena važna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je tokom noći izvela jedan od najvećih napada dronovima od početka rata, gađajući više ciljeva na teritoriji Rusije. Zbog napada su moskovski aerodromi bili primorani da privremeno obustave rad, što je izazvalo haos u vazdušnom saobraćaju.
28. 05. 2025. u 09:45

POSTOJI DRUGI SNIMAK Koji je uzrok ponašanja devojke stradale u Budvi? Psiholog objašnjava: "Ekstremni strah i fokus da se pobegne"
"ZA TEZU da je beg iz situacije opasne sa suženom svešću više goovri o tome da se radi o ekstremnogm strahu koji može da se protumači kao panika. Ako nije dolazila u takve situacije ne možemo znati da li je sklona tome ako ne zna da li ima napad panike."
30. 05. 2025. u 13:33 >> 13:33
Komentari (0)