NASTAVAK AKCIJE BORBE PROTIV KORUPCIJE: U toku hapšenje službenika u Ministarstvu za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja
U MINISTARSTVU za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja u toku je hapšenje nekoliko službenika ministarstva u nastavku velike akcije na suzbijanju korupcije !
Foto: Shutterstock/Ilustracija
Prema nezvaničnim informacijama, policija po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu hapsi inspektore koji su zloupotrebama ovlašćenja staračkom domu “Ivanović” u Barajevu omogućili rad i produženje radne dozvole, iako za to nije ispunjavao propisane uslove.
U ovom staračkom domu prošlog meseca je izbio požar u kojem je život izgubilo osmoro korisnika doma, a povređeno još 13 korisnika, zbog čega je uhapšeno troje vlasnika doma protiv kojih je u toku istraga pred VJT u Beogradu.
(Telegraf)
Preporučujemo
TEŽAK UDES U BEOGRADU: Saobraćaj blokiran već dva sata - Policija na licu mesta (FOTO)
01. 04. 2026. u 21:55
HITNA EVAKUACIJA NA VRAČARU: Stigla dojava o bombi na ovoj lokaciji
01. 04. 2026. u 18:42
TRAMP ZAPRETIO UKRAJINI I EU: Nema ništa od oružja ako se vaši evropski saveznici ne pridruže deblokadi Ormuskog moreuza
AMERIČKI predsednik Donald Tramp zapretio je da će SAD prekinuti da snabdevaju oružjem Ukrajinu ukoliko evropski saveznici odbiju da se pridruže "koaliciji voljnih" za deblokadu Ormuskog moreuza, javlja danas Fajnenšel tajms, pozivajući se na izvore.
01. 04. 2026. u 22:03
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)