VOZILI PIJANI I POD NARKOTICIMA: Subotički saobraćajci isključili sedam vozača
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Subotici tokom vikenda isključili su iz saobraćaja sedmoricu vozača zbog učinjenih težih saobraćajnih prekršaja.

Foto : N. Živanović
Saobraćajna policija zaustavila je u Subotici dvadesetčetvorogodišnjaka koji je upravljao automobilom marke ,,mini one'' pod dejstvom kokaina, kao i dvadesettrogodišnjeg i dvadesetšestogodišnjeg muškarca koji su zatečeni da bez vozačke dozvole, upravljaju ,,hjundaijem'' i ,,mercedesom''.
U Bačkoj Topoli, iz saobraćaja su isključeni šezdesetšestogodišnji muškarci koji su upravljali ,,jugom'' i ,,fordom'' sa 1,25 i 1,90 promila alkohola u organizmu, dok je u Staroj Moravici zatečen četrdesetdvogošnji vozač koji je upravljao biciklom sa 1,49 promila alkohola u organizmu.
Na periferiji Subotice, saobraćajna policija je zatekla četrdesetčetvorogodišnjeg muškarca koji je upravljajući ,,BMV-om'' sa 2,08 promila alkohola u organizmu, usled neprilagođene brzine udario u zid kuće i lakše se povredio.
Svi vozači su zadržani i protiv njih će biti podnete odgovarajuće prekršajne prijave.

AMBASADA SRBIJE HITNO REAGOVALA: Skandalozna izjava potpredsednika Vlade Severne Makedonije
AMBASADA Srbije u Skoplju izrazila je danas duboku zabrinutost povodom izjave potpredsednika Vlade Severne Makedonije zaduženog za dobro upravljanje Arbena Fetaija povodom 26. godišnjice agresije NATO-a na SR Jugoslaviju, koja "ne doprinosi izgradnji uzajamnog poštovanja između dve zemlje.
25. 03. 2025. u 19:11

RODITELjI POGINULE DECE FORMIRALI ŽIVI ŠTIT: Ne dozvoljavaju da se tela odnesu na obdukciju
RODITELjI koji su u požaru izgubili svoju decu u diskoteci "Puls" u Kočanima ne dozvoljavaju da se tela nastradalih odnesu na dodatnu obdukciju u Skoplje, tražeći da im se odmah predaju kako bi pripremili sahrane, javlja Plusinfo.
16. 03. 2025. u 19:40

Nevin ležao u zatvoru 46 godina, sada dobija MASNU ODŠTETU - ali štetu ništa neće moći da umanji
ODŠTETA iznosi oko 83 dolara po danu za svaki dan koji je Ivao Hakamada proveo u zatvoru.
25. 03. 2025. u 10:23
Komentari (0)