ZAPLENJENO 8,6 KG MARIHUANE I 49 GRAMA KOKAINA: Uhapšen muškarac u Subotici
POTPREDSEDNIK Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio da su pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Subotici, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Subotici uhapsili I. V. (1993), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga i zaplenili više od 8,6 kilograma marihuane i 49 grama kokaina.
Foto: MUP
- Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Subotici u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Subotici uhapsili su I.V. (1993), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga i zaplenili više od 8, 6 kilograma marihuane i 49 grama kokaina.
Policija je pretresom stana i drugih prostorija na dve različite lokacije, koje je osumnjičeni iznajmio, pronašla 8 kilograma i 659 grama marihuane, 49 grama kokaina i manju količinu ekstazija, dve vagice za precizno merenje, kao i novac u iznosu od 80.000 dinara i 990 evra, za koji se sumnja da potiče od prodaje narkotika.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden nadležnom tužilaštvu na dalje postupanje- rekao je ministar Dačić.
Preporučujemo
DAČIĆ: Uhapšeno šest osoba osumnjičenih za krijumčarenje migranata
26. 02. 2025. u 13:16
VELIKA AKCIJA POLICIJA U ZRENjANINU: Zaplenjeno više od 5 kilograma narkotika
18. 02. 2025. u 23:51
"TI SI KRETEN!" Žestoka svađa u studiju Hit tvita, Babić udario na Antonijevića
ŽESTOKA svađa izbila je večeras u studiju televizije "Pink" u emisiji Hit Tvit gde gostuju predsednica Narodne Skupštine Srbije Ana Brnabić, pravnik Milan Antonijević i biznismen Branko Babić.
16. 11. 2025. u 21:55
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
ZVUCI SEKSA U BRITANSKOM PARLAMENTU: Posle skandala - uhapšena dva muškarca
DVOJICA muškarca uhapšena su, pa puštena na slobodu uz kauciju, nakon što je mobilni telefon postavljen u Donjem domu britanskog parlamenta kako bi puštao "seksualne zvukove" tokom poslaničkih pitanja britanskom premijeru Kiru Starmeru.
16. 11. 2025. u 20:32
Komentari (0)