VOZIO SE TAKSIJEM I NOSIO DROGU: U okolini Novog Sada uhapšen osumnjičeni za trgovinu narkoticima
POLICIJA u Novom Sadu uhapsola je V.P. (22) iz okoline tog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet droge.
Foto Shutterstock
Pretresom kuće osumnjičenog, policija je, u buretu u pomoćnoj prostoriji, pronašla oko 1. 350 grama ekstazija i 500 grama amfetamina.
Prethodno je policija zaustavila taksi kojim se V. P. vozio i pronašla kod njega ekstazi, amfetamin, metadon i vagu za precizno merenje.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje u trajanju do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden višem javnom tužiocu u Novom Sadu.
Preporučujemo
GORI AMBASADA PAKISTANA U BEOGRADU: Veliki broj vatrogasnih vozila na licu mesta (FOTO)
04. 06. 2026. u 08:49
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
EPSKI DEBAKL! Arina Sabalenka izbačena sa Rolan Garosa
NAJBOLjA teniserka planete Arina Sabalenka neće se takmičiti u završnici Rolan Garosa.
03. 06. 2026. u 15:48
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)