PRETRESAJU SE STANOVI NA 84 ADRESE: U toku je velika akcija policije očekuje se podizanje krivičnih prijava
DANA 02.04.2025. godine, u okviru operativne akcije "AKCIZA", kojom rukovode policijski sluzbenici UKP SSK u saradnji sa policijskim službenicima iz 25 podrucnih policijskih uprava i sa nadležnim javnim tužilaštvima, izvršiće pretresanje stana i drugih prostorija na ukupno 84 adrese, kod 82 lica.

Foto Shutterstock
Očekuje se da će se prilikom pretresa pronaći veća količina akciznih proizvoda kao i podnošenje krivičnih prijava za krivična dela Nedozvoljen promet akciznih proizvoda iz člana 176. ZPPPA i Nedozvoljeno skladištenje robe iz člana 176a ZPPPA.
Uskoro opširnije...
(Blic)
Preporučujemo

ČETIRI ZEMLjE EU ODBILE TRAMPOV PLAN: Neće da kupuju američko oružje za Ukrajinu!
ČETIRI evropske zemlje odbile su da učestvuju u projektu predsednika SAD Donalda Trampa o kupovini američkog oružja za Ukrajinu.
16. 07. 2025. u 14:12

BEBA IZ SRBIJE SE UGUŠILA NAOČIGLED RODITELjA: Nezapamćena tragedija na Halkidikiju
BEBA iz Srbije, stara svega 13 meseci, iznenada je izgubila život u jednom ugostiteljskom objektu na Halkidikiju. Kako navode grčki mediji, ova nezapamćena tragedija odigrala se pred očima detetovih roditelja.
16. 07. 2025. u 14:33

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)