DIVLJAO PO GRADU: Vozio 200 km/h na delu puta gde je ograničeno 50
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave saobraćajne policije zaustavili su danas muškarca (26) koji je na putu od petlje Kovilovo ka Pupinovom mostu, gde je ograničenje brzine 50 kilometara na čas, vozio 199,3 kilometara na čas.
Foto: mupsrbije
Kako je saopštio MUP, protiv vozača je podneta prekršajna prijava zbog nasilničke vožnje.
Vozač je upravljao vozilom marke BMW kada je oko 13 časova zaustavljen i isključen iz saobraćaja.
(Tanjug)
BONUS VIDEO - PONUDA NA SAJMU AUTOMOBILA: Pogledajte kako izgledaju novi modeli
Preporučujemo
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Kardiohirurg upozorio: Ova hrana gora je za vaše zdravlje od pušenja i skraćuje vam život"
KARDIOVASKULARNI hirurg sa više od 25 godina iskustva, koji je i sam preživeo srčani udar, izdao je ozbiljno upozorenje o svakodnevnim namirnicama. Ističe kako je ultraprerađena hrana jedan od vodećih uzroka preuranjene smrti, opasnija čak i od duvana.
05. 05. 2026. u 14:46
Komentari (0)