UHAPŠEN MLADIĆ ZBOG POKUŠAJA UBISTVA DEJANA VUKSANOVIĆA U NASELJU VEST 65
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, Uprave kriminalističke policije, Trećeg odeljenja, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu, uhapsili su D. J. (26) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo ubistvo u pokušaju.
Foto: Igor Marinković
Kako se sumnja, on je 22. aprila 2025. godine u ulici Omladinskih brigada u Novom Beogradu, u ugostiteljskom objektu, iz vatrenog oružja teško ranio tridesetdvogodišnjeg muškarca, a zatim se udaljio.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti sproveden nadležnom tužilaštvu.
Preporučujemo
VJT POKRENULO ISTRAGU: Osumnjičeni za ubistvo Vuka Bajruševića
04. 02. 2026. u 19:07
NAĐEN MRTAV U RAZRUŠENOM MOTELU: Tragičan kraj potrage za nestalim penzionerom u Kikindi
04. 02. 2026. u 18:03
SUMNjA SE DA JE OVAJ ČOVEK SA ESTRADE NARUČIO NAPAD NA ČOLINU KUĆU: Bili prijatelji i saradnici (FOTO)
JEDAN pravac istrage upućuje na poznato ime sa estrade, čeka se prikupljanje svih dokaza.
03. 02. 2026. u 16:49
"PRIŠTINSKA ADMINISTRACIJA UBRZANO ČISTI POKRAJINU OD SRBA" Hitno se oglasilo rusko Ministarstvo spoljnih poslova - "To je licemerno!"
KORISTEĆI uspeh na nedavnim parlementarnim izborima, prištinska administracija forsira čišćenje pokrajine od srpskog stanovništva, saopšteno je iz Ministarstva spoljnih poslova Rusije.
04. 02. 2026. u 13:32
AMERIKANKA IZ "LEPIH SELA": "Srbi su bili svetski neprijatelji broj jedan, zlikovci - ali ne i za mene"
FILM "Lepa sela lepo gore" Srđana Dragojevića važi za jedno od najboljih i najvoljenijih ostvarenja naše kinematografije.
04. 02. 2026. u 10:52
Komentari (0)