DEČAK TVRDI DA JE "GEPEKOVAN" I BRUTALNO PRETUČEN: Došao sa ocem u policiju pa ispričao užas koji je doživeo
MALOLETNIK N.P. (15) u sredu je sa ocem došao u policiju na Voždovcu kako bi prijavio da su ga nepoznate osobe ugurale u kola i odvela u Zvezdarsku šumu, gde su ga maltretirali.
Foto: Shutterstock/Ilustracija
Prema nezvaničnim informacijama N. P. (15) je u policiji rekao, da se šetao ulicom kada su mu prišli maskirani mladići sa maskama na licu koji su ga ugurali u kola i odvezli u Zvezdarsku šumu.
Tamo su ga, navodno, tukli letvama. Nezvanično, motiv obračuna nije znao da kaže niti ko su mladići koji su ga napali.
Lekarske ekipe su mu konstatovale lakše povrede.
Policija radi na ovom slučaju i proverava šta se zaista dogodilo.
(Telegarf)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
Komentari (0)