TEŠKO POVREĐEN MOTORCIKLISTA: Sudar putničkog vozila i "jamahe" u Sopotu
TEŠKA saobraćajna nezgoda dogodila se danas oko 12,30 časova u Sopotu, u Ulici kneza Miloša, kada je došlo sudara u kom su učestvovali putničko vozilo "opel astra" i motocikl "jamaha".
Foto: M. Anđela/Profimedia
U ovom udesu teško je povređen motorciklista M.J. (21), koji je od siline udara, zadobio teške telesne povrede.
On je prevezen u Urgentni centar, gde su mu konstatovane povrede, opasne po život i u teškom stanju je zadržan na daljem lečenju.
Preporučujemo
PALA KRIMINALNA GRUPA: Prilikom pretresa nađeno više od 100 hiljada evra
05. 03. 2026. u 10:32
PAR "PAO" SA 50 KILA DROGE: Marihuana u autu, u stanu kokain i dve vagice
04. 03. 2026. u 18:31
LAVROV OTKRIO PAKLENI PLAN NA BLISKOM ISTOKU: Ovo je glavni cilj Amerike i Izraela
MINISTAR spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov rekao je da je jedan od ciljeva američko-izraelskog napada da se unese razdor između zemalja regiona - između država Persijskog zaliva, između Irana i njegovih arapskih suseda.
05. 03. 2026. u 09:45
JAKE DETONACIJE U DOHI, DIM KOD AMERIČKE VOJNE BAZE: Azerbejdžan zapretio Iranu odmazdom nakon udara (VIDEO)
ŠESTI dan rata, Bliski istok je u plamenu nakon novih vazdušnih napada. Razmena vatre između savezništva SAD-Izrael i Irana dostiže kritičnu tačku, dok su pod udarom gradovi, aerodromi, vojne baze i diplomatska uporišta.
05. 03. 2026. u 06:53 >> 11:54
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)