MAGISTRALOM PARAĆIN-ZAJEČAR VOZIO PREKO 190 NA SAT! Policija podnela prekršajnu prijavu protiv bahatog vozača

Зорана Рашић
Zorana Rašić

28. 07. 2025. u 14:26

PARAĆINSKA policija zaustavila je dvadesetsedmogodišnjeg vozača „mercedesa“ koji je na putu Paraćin-Zaječar divljao neverovatnom brzinom od čak 193,9 kilometara na sat.

МАГИСТРАЛОМ ПАРАЋИН-ЗАЈЕЧАР  ВОЗИО ПРЕКО 190 НА САТ! Полиција поднела прекршајну пријаву против бахатог возача

G.Šljivić

Na tom delu ove saobraćajnice ograničenje  brzine je 80 kilometara na sat, tako da se bahati i neodgovorni vozač kretao više nego duplo brže od dozvoljene brzine.

Protiv njega je policija podnela prekršajnu prijavu i biće sankcionisan u skraćenom postupku.

U Paraćinu je takođe iz saobraćaja isključen tridesetsedmogodišnji vozač „škode“ za koga je utvrđeno da je upravljao automobilom  pod dejstvom amfetamina.

Vozač je zadržan i protiv njega će biti podneta odgovarajuća prekršajna prijava, saopštila je jagodinska Policijska uprava.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Komentari (0)

ODREKLA SE JAVNO RUSIJE, PA ODMAH DOŽIVELA OVO! Velika ruska zvezda nije ni sanjala da šta će da joj se desi