POLICIJU ALARMIRALA NJEGOVA PARTNERKA: Evo ko je osumnjičeni za ubistvo u Žablju - u kući pronađeno telo muškarca sa brojnim povredama
MILAN H. (38) uhapšen je zbog sumnje da je ubio muškarca R.M. (57) u Žablju.
Foto: Društvene mreže / screenshot
Policija je u kući zatekla telo žrtve sa brojnim povredama, a slučaj je otkriven kada je policiju navodno pozvala emotivna partnerka osumnjičenog muškarca i prijavila ceo slučaj.
Tužilac je delo kvalifikovao kao ubistvo i dalji rad je u toku
Osumnjičeni živi u susednom selu u Opštini Žabalj.
(Blic)
Preporučujemo
BRUTALNO UBISTVO U ŽABLjU: Uhapšen napadač (38), žrtva imala brojne povrede
21. 09. 2025. u 16:08
ŠESNAEST OSOBA POVREĐENO U ŠEST SAOBRAĆAJNIH NEZGODA: Oglasila se hitna pomoć
21. 09. 2025. u 06:59
SAOBRAĆAJNA NESREĆA U NOVOM SADU: Motociklista leži na putu - motor totalno uništen
19. 09. 2025. u 12:38
PREVRNUO SE TRAKTOR, JEDNA OSOBA POGINULA: Tragedija kod Vladičinog Hana
19. 09. 2025. u 11:22
PUTINOV SPECIJALAC: Gotovo je sa Grenlandom, neka se spremi Kanada?
SJEDINjENE Američke Države su već odlučile o sudbini Grenlanda, da li je na redu Kanada, zapitao se Kiril Dmitrijev, specijalni predstavnik ruskog predsednika Vladimir Putina za investiciono-ekonomsku saradnju sa inostranstvom.
06. 01. 2026. u 12:49
BRITANCI TVRDE: Ovo je Trampov plan za Grenland, pogledajte šta nudi američki predsednik
SJEDINjENE Američke Države žele da ponude Grenlandu sporazum o slobodnom pridruživanju, sličan onom koje Vašington ima sa pojedinim malim državama u Tihom okeanu, saznaje Ekonomist.
06. 01. 2026. u 14:39
AKO VAM AUTO PROKLIZA: Savet automobiliste koji može spasiti živote - kako bezbedno voziti po SNEGU
ČEDOMIR Brkić objasnio je kako vozači treba da pravilno očiste automobile nakon snežnih padavina, ali i kako da voze, upravljaju i ponašaju se u saobraćaju.
05. 01. 2026. u 19:27
Komentari (0)