PIJAN SLETEO S PUTA I UDARIO U DRVO: Evo koliko promila alkohola mu je izmerila policija
NA području koje pokriva zrenjaninska policija, tokom proteklog vikenda, evidentirano je jedanaest saobraćajnih nesreća, u kojima su tri osobe zadobile teške telesne povrede, a šest je lakše povređeno.
B. G.
Pripadnici saobraćajne policije otkrili su i sankcionisali ukupno 225 prekršaja, iz saobraćaja je isključeno osam vozača koji su vozili pod dejstvom alkohola i jedan pod dejstvom psihoaktivnih supstanci.
Na teritoriji Zrenjanina zadržan je dvadesetdvogodišnji vozač „škode“ koji se sumnjiči da je, vozeći sa 1,81 promil alkohola u organizmu, usled neprilagođene brzine, sleteo sa kolovoza i udario u drvo pored puta.
U ovoj saobraćajnoj nezgodi, šesnaestogodišnja putnica u automobilu zadobila je lake telesne povrede, dok će protiv vozača biti podneta krivična prijava, zbog sumnje da je izvršio krivično delo ugrožavanje javnog saobraćaja.
Policija je zadržala i dvadesetdvogodišnjeg vozača „fijata“ koji je, kako se sumnja, pod dejstvom kanabisa naleteo na sedamdesetšestogodišnju ženu pešaka, koja je u ovoj nezgodi zadobila teške telesne povrede, a protiv vozača će biti podneta krivična prijava, zbog sumnje da je izvršio krivično teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja.
Saobraćajne patrole su na području Zrenjanina zadržale i tridesetdevetogodišnjeg vozača „pežoa“ koji je vozio sa 2,26 promila alkohola u organizmu i četrdesetosmogodišnjeg vozača „forda“ sa 1,57 promila alkohola, kao i šezdesetdevetogodišnjeg i sedamdesetogodišnjeg vozača bicikla koji su vozili sa 1,76 i 1,49 promila alkohola u organizmu.
Preporučujemo
PRIPADNICI SAJ VAN DUŽNOSTI SPREČILI KRVAV PIR U CENTRU BEOGRADA: Detalji jezivog napada u Gavrila Principa (FOTO)
07. 06. 2026. u 13:50 >> 13:51
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MAĐAR IZAŠAO NA BALKON DA POZDRAVI NAROD: Doživeo veliki šok i neprijatnost (VIDEO)
AKTUELNI premijer Mađarske Peter Mađar, doživeo je veliku neprijatnost prilikom obraćanja građanstvu.
07. 06. 2026. u 12:19
"AKO KORISTIŠ MEGAFON, ONDA TO NEMOJ NAZIVATI PISMOM" Peskov oštro o Zelenskom: Da je zaista želeo da ga preda Putinu, mogao je to da učini
DA je Vladimir Zelenski zaista želeo da preda pismo ruskom predsedniku Vladimiru Putinu, mogao je to jednostavno da učini, bez javnog objavljivanja, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
07. 06. 2026. u 13:37
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)