"NOVOSTI" SAZNAJU: U toku akcija zbog oružja nestalog iz PS Doljevac, pretresi širom Niša
POLICIJSKI sluzbenici Sektora unutrasnje kontrole, kako "Novosti" saznaje, vrše pretrese na više lokacija u Nišu!
Foto: pixabay
Prema nezvaničnim informacijama, pretresi su vezani za nestanak oružja iz PS Doljevac (596 pištolja i revolvera, jedna malokalibarska puška i jedna automatska puška - oružje koje je nestalo u periodu od 2024. godine do septembra 2025. godine).
Kako saznajemo, izvršeni su pretresi stanova na više adresa, obavljeni su razgovori, privremeno su oduzeti mobilni telefoni, kao i manja količina novca, ali i jedno putničko motorno vozilo visoke klase.
Preporučujemo
TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREĆA U NIŠU: U sudaru autobusa i kombija povređeno osam osoba
24. 11. 2025. u 10:37
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (0)