U KOLIMA 73 PAKETIĆA MARIHUANE: Uhapšen Novosađanin osumnjičen za trgovinu narkoticima

Ljiljana Preradović

08. 01. 2026. u 14:00

POLICIJA u Novom sadu, uhapsila je B.S. (23) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

У КОЛИМА 73 ПАКЕТИЋА МАРИХУАНЕ: Ухапшен Новосађанин  осумњичен за трговину наркотицима

Foto: Depositphotos

Policija je pronašla 73 paketića marihuane kod osumnjičenog koji se nalazio u automobilu, parkiranom u okolini Sremske Kamenice.

Određeno mu je zadržavanje do 48 sati i biće priveden, uz krivičnu prijavu, višem javnom tužiocu u Novom Sadu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.

11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39

Komentari (0)

KRVAVA TUČA U KNEZ MIHAJLOVOJ: Muškarac (35) uznemiravao devojku (28), pa ga unakazio njen dečko (36)