HAPŠENJE NA JUGU: Vranjanac uhapšen zbog krijumčarenja ljudi
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Surdulici uhapsili su M. T. (2001) iz Vranja, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljen prelaz državne granice i krijumčarenje ljudi.
Foto: Đ.G.
Policija je juče na području Surdulice, u kombiju kojim je upravljao M. T., pronašla 35 iregularnih migranata, dok je on pobegao sa lica mesta. Policijski službenici su ubrzo pronašli osumnjičenog i, po nalogu dežurnog javnog tužioca Višeg javnog tužilaštva u Vranju, određeno mu je zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužilaštvu.
Sada je definitivno puklo savezništvo SAD i Ukrajine: Zelenski uradio nešto nezamislivo
UKRAJINSKO rukovodstvo, nakon više od godinu dana napora da održi stabilne odnose sa administracijom predsednika SAD Donalda Trampa, javno je priznalo krah dosadašnjeg partnerstva.
20. 04. 2026. u 20:41
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
Neće više nastupati: Zdravko Čolić odbio koncerte, ovo je razlog
KAO razlog Zdravko Čolić je naveo umor, ali i unapred dogovorene porodične obaveze.
21. 04. 2026. u 10:37
Komentari (0)