KARLEUŠA OPTUŽENA ZA NAPAD I VREĐANJE FOTOGRAFA: Pevačica ponovo na sudu - reagovalo tužilaštvo!

Ј.Д.Љ.

25. 03. 2021. u 12:08

TREĆE osnovno javno tužilaštvo godine podnelo je optužni predlog Trećem osnovnom sudu u Beogradu krivičnom postupku koji se vodi protiv osumnjičene Jelene Karleuše.

КАРЛЕУША ОПТУЖЕНА ЗА НАПАД И ВРЕЂАЊЕ ФОТОГРАФА: Певачица поново на суду - реаговало тужилаштво!

Foto: printskrin instagram/JK

Optužni predlog je podnesen 22.3. marta, u krivičnom postupku koji se vodi protiv osumnjičene Karleuše, zbog postojanja opravdane sumnje da je izvršila krivično delo Zlostavljanje i mučenje iz člana 137 stav 1 Krivičnog zakonika, povodom događaja na Novom bežanijskom groblju kojom prilikom je oštećen Vladimir Šporčić, fotograf lista "Kurir".

Podsetimo, Karleuša je u junu 2019. godine fizički napala, pljuvala i vređala fotografa Vladimira Šporčića, koji ju je, vršeći radnu obavezu, slikao na javnom mestu. Zbog ovog incidenta on je podneo krivičnu prijavu Trećem osnovnom javnom tužilaštu zbog ugrožavanja sigurnosti.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - Smradovi su preko Drine prešli - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.

02. 12. 2025. u 12:35

Komentari (1)

GDE JE SAD ONA MALA?! Srbija pobedila Španiju na Svetskom prvenstvu, a evo šta su srpske rukometašice potom uradile u svlačionici (VIDEO)