JOŠ JEDAN SLUČAJ NASILJA NAD ŽENAMA: Novosađanin nakon kraće svađe, pretukao devojke na ulici
BRZOM reakcijom policije, osumnjičeni je pronađen i njemu je određeno zadržavanje do 48 sati
Ilustracija policija Foto Depositos
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu u saradnji sa Osnovnim javnim tužilaštvom uhapsili su N. T. (51) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je učinilo krivično delo nasilničko ponašanje.
Sumnja se da je, juče, na ulici, nakon kraće rasprave, rukama i nogama zadao više udaraca dvema dvadesetčetvorogodišnjakinjama iz Novog Sada i tom prilikom im zadao lake telesne povrede.
Brzom reakcijom policije, osumnjičeni je pronađen i njemu je određeno zadržavanje do 48 sati i biće priveden, uz krivičnu prijavu, nadležnom tužilaštvu.
(Telegraf.rs)
Preporučujemo
PUTIN PISAO VUČIĆU: Poželeo mu zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić primio je danas čestitku predsednika Ruske Federacije Vladimira Putina povodom Dana državnosti Republike Srbije, u kojoj mu je ruski lider poželeo zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
13. 02. 2026. u 12:40
STRADALI MLADIĆ SIN POZNATOG MUZIČARA: Novi detalji nesreće u Sarajevu
ERDOAN Morankić (23), koji je stradao u tramvajskoj nesreći u Sarajevu, sin je poznatog muzičara iz Brčkog Armana Morankića, piše portal sarajevskog Avaza.
13. 02. 2026. u 12:05
BOMBA, AUTOMAT I CRNA BERETKA: Hrvatski gradonačelnik se maskirao u Tompsona iz "Čavoglava" - pored njega i "Plenković" i "prvi čovek Zagreba
DANAS je u Svetoj Nedelji održan karneval Fašnik, a na pozornicu se popeo i gradonačelnik ovog mesta Dario Zurovec koji je bio obučen kao kontroverzni hrvatski pevač Marko Perković Tompson koji je poznat po svojim proustaškim stavovima i pesmama.
14. 02. 2026. u 14:35
Komentari (0)