KRAĐA NA VRAČARU: Iz kuće izneli 9.000 evra - policija brzo reagovala
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu su efikasnim radom identifikovali i uhapsili S. H. (1977) zbog postojanja osnova sumnje da je sinoć iz jedne kuće na Vračaru ukrala 9.000 evra.
Foto: MUP
Kako se sumnja, ona je ušla u otključan stan dvorišne kuće iz kojeg je ukrala novac.
Prilikom hapšenja, u stanu osumnjičene je pronađen veći deo novca za koji se sumnja da potiče iz ovog krivičnog dela.
Zbog postojanja osnova sumnje da je izvršila krivično delo teška krađa, S. H. je određeno zadržavanje do 48 sati i ona će, uz krivičnu prijavu, biti privedena Prvom osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu.
Preporučujemo
Govorio sam da ga dovedu u bolnicu: Optuženi doktor Kujačić o preminulom pacijentu
29. 04. 2026. u 12:18
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Zašto ne treba govoriti "primi moje saučešće"? Otac Predrag otkriva: "Ne budite plitki"
"KADA izjavljujete saučešće ne budite plitki..."
29. 04. 2026. u 12:35
Komentari (0)