IZ FABRIKE ODNELI ELEKTROMOTORE I INSTALACIJE: Uhapšeni osumnjičeni lopovi

PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Vrbasu rasvetlili su dve teške krađe, počinjene u preduzeću za proizvodnju plastične ambalaže.

ИЗ ФАБРИКЕ ОДНЕЛИ ЕЛЕКТРОМОТОРЕ И ИНСТАЛАЦИЈЕ: Ухапшени осумњичени лопови

Foto: Depositphotos

Sumnja se da su dvojica tridesetpetogodišnjih Vrbašana, u dva navrata, iz hale ovog preduzeća ukrala elektromotore i električne instalacije.

Protiv obojice će biti podneta krivična prijava, zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivično delo teška krađa.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

ČOVEK MORA OSTATI NAJVAŽNIJA KARIKA: U Fondaciji Mozzart održan  Serbia AI Security Summit 2026