AKCIJA BEOGRADSKE POLICIJE: Zaplenila skriveno oružje, uhapsila dvojicu
PO nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu beogradska policija prošle noći je uhapsila dvojicu muškaraca u odvojenim akcijama, od kojih je zaplenila pištolj sa izbrušenim serijskim brojem i pet metaka, kao i automatsku pušku, koja je bila zakopana na području Voždovca.
Foto Ilustracija / B. Subašić
Pištolj sa mecima u okviru, za koji nije imao dozvolu, pronađen je kod 33-godišnjeg državljanina Crne Gore, dok je na Voždovcu pronađena puška uvijena u peškir i zakopana iza zgrada u Ulici Ljuba Vučkovića.
Obojici je određeno zadržavanje do 48 sati u kom roku će biti privedeni na saslušanje u tužilaštvo, potvrđeno je Tanjugu u tužilaštvu.
O ovim događajima očekuje se saopštenje MUP-a.
Preporučujemo
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Zašto ne treba govoriti "primi moje saučešće"? Otac Predrag otkriva: "Ne budite plitki"
"KADA izjavljujete saučešće ne budite plitki..."
29. 04. 2026. u 12:35
Komentari (0)