MEŠTANI OSTRUŽNICE U ŠOKU NAKON PRIVOĐENJA INSTRUKTORA FOLKLORA: Ne možemo da zamislimo da je u stanju da uradi tako nešto! (FOTO)
PROFESOR folklora D. N. je priveden na saslušanje u Drugo osnovno javno tužilaštvo, zbog sumnji za nedozvoljene polne radnje nad dvanaestogodišnjom devojčicom, članicom folklora koji on vodi u Ostružnici.
Foto: Fejsbuk
Kako smo videli na licu mesta, KUD u Ostružnici je zaključan, a ljudi koje smo tamo zatekli kažu da su šokirani nakon što su čuli vesti.
Kako ističu, ne mogu ni da zamisle da je on u stanju to da uradi.
Jedan od meštana kaže da mu je unuka 10 godina išla kod njega na folklor i da nikada nije bilo nikakvih neprijatnosti.
Komšija iz ulice u kojoj on stanuje, igrao je folklor kod njega.
- Ne verujem da je to istina. Neko mu namešta. Odrastao sam uz njega. Generacije dece prošlo je kroz njegove škole i nikada se ništa slično nije desilo. Svi smo mu zahvalni za sve što je činio za nas - priča on.
Prema njegovim rečima, profesor folklora stanuje sa ocem. Iz poštene je kuće, nikada se nije ženio. Iz svog džepa plaćao je deo troškova za turneje, često im organizovao druženja uz posluženja. Operisao je srce i ima ugrađene stentove.
Podsećamo, on je na saslušanju negirao delo, ali mu je na predlog Tužilaštva sud odredio pritvor do 30 dana zbog sumnje da bi boravkom na slobodi mogao ponoviti delo i uticati na svedoke.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
UŽAS U AUTOBUSU 26: Muškarac seksualno uznemiravao devojku (18) - policija ga identifikovala i uhapsila
13. 04. 2021. u 17:18 >> 17:19
PRIVEDEN OSUMNjIČENI PEDOFIL IZ TRŽNOG CENTRA: Pokušao navodno da napastvuje devojčicu, snimile ga kamere
13. 04. 2021. u 13:43 >> 13:46
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
PUTIN KOMENTARISAO BRAK NAŠE PEVAČICE: "Srpkinja ti je žena? Oni to neće ukrasti! Srbi su pošteni i pristojni - ako si prepisao firmu na nju"
TOKOM razgovora Vladimir Putin ga je upitao ko je njegova supruga.
10. 07. 2026. u 21:56
Komentari (0)