NAVODNI vođa kavačkog kriminalnog klana Slobodan Kašćelan i ekipa oko njega uhapšeni su zbog sumnje da su povezani sa nestankom Podgoričanina u julu 2020. godine, nezvanični su podaci iz Specijalnog državnog tužilaštva (SDT) koje rukovodi istragom.
Povezane vesti

SPECIJALNI SASTANAK ZBOG KAŠĆELANA: Dritan Abazović danas sa čelnicima Uprave policije Crne Gore
POTPREDSEDNIK Vlade Dritan Abazović sastaće se danas sa čelnicima Uprave policije Zoranom Brđaninom i Dejanom Kneževićem, koji su rukovodili akcijom hapšenja navodnog vođe kavačkog kriminalnog klana Slobodana Kašćelana i njegovih saradnika.
21. 04. 2021. u 08:27

KO JE SLOBODAN KAŠĆELAN KOJI JE SINOĆ UHAPŠEN? Policija mu pre manje od mesec dana upala u kuću - poternica za njim raspisana 2016. godine
SLOBODAN Kašćelan (55), koji važi za vođu ozloglašenog "kavačkog" klana, prema nezvaničnim saznanjima, uhapšen je u toku noći u Kotoru.
21. 04. 2021. u 07:48

SAOBRAĆAJNA NESREĆA U NOVOM PAZARU: Devojčicu (10) udario auto dok je hodala trotoarom, dete dobilo teške telesne povrede
DEVOJČICA stara 10 godina povređena je danas oko 15 časova kada ju je u novopazarskom naselju Mur, dok je hodala trotoarom, udario automobil kojim je upravljao M.Š. (40), saznaju "Večernje novosti".
21. 04. 2021. u 20:48

UPAO U KUĆU I VEZAO MUŽA I ŽENU? Rasvetljeno razbojništvo u Šapcu, uhapšen osumnjičeni muškarac (33)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Šapcu, intenzivnim radom, rasvetlili su razbojništvo počinjeno pre sedam dana i uhapsili sugrađanina M. D. (33) osumnjičenog da je izvršio ovo krivično delo, potvrđeno nam je u PU Šabac.
21. 04. 2021. u 16:27

PRVE FOTOGRAFIJE SA MESTA NESREĆE: Težak udes kod Niša - smrskan automobil na putu
JUTROS oko pet do sedam dogodila se nezgoda na putu Niš-Gadžin Han, u kojoj je, prema prvim podacima, jedna osoba koja se nalazila na mestu suvozača povređena.
21. 04. 2021. u 07:56
Najnovije iz rubrike

POVREĐEN STRANI DRŽAVLJANIN: Sudarili se tramvaj i automobil u centru Beograda
SAOBRAĆAJNA nezgoda dogodila se danas u Beogradu, kada su se sudarili tramvaj i automobil.
18. 10. 2025. u 17:50

KOMBI SE SAM POKRENUO I PREGAZIO SVOG VLASNIKA: Jeziva nesreća u Železniku
Nesvakidašnja i teška nesreća dogodila se danas u Železniku, u Ulici Lole Ribara broj 6, kada je kombi pregazio svog sopstvenog vlasnika.
18. 10. 2025. u 16:29

OGLASIO SE MUP: Uhapšen muškarac koji je u Bujanovcu pucao iz vozila u pokretu posle utakmice Srbija-Albanija
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Bujanovcu uhapsili su V. A. (2002) iz okoline Bujanovca, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo izazivanje opšte opasnosti.
18. 10. 2025. u 12:58

POŽAR KOD PRIJEPOLJA: Izgorela kuća u selu Brezovača, nema povređenih
U SELU Brezovača kod Prijepolja izbio je veliki požar u kom je izgorela jedna porodična kuća i tom prilikom niko nije povređen.
18. 10. 2025. u 11:40

NOVI DETALJI TEŠKE SAOBRAĆAJNE NESREĆE Dačić: Ispitati sve okolnosti, vozač dobio produženje lekarskog uverenja u 69. godini
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić rekao je danas povodom nesreće koja se dogodila u Sremskoj Mitrovici, u kojoj su tri osobe izgubile život, a više osoba povređeno, da treba ispitati sve okolnosti, jer je vozač u 69. godini dobio produžetak lekarskog uverenja neograničeno i da je prema informacija saobraćajne policije vozač kriv, zbog neprilagođene brzine.
18. 10. 2025. u 11:20
Komentari (0)