SVEDOČI I MINISTAR STEFANOVIĆ: Nastavlja se istraga protiv Gorana Papića, iz SBPOK
MINISTAR odbrane i nekadašnji ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović trebalo bi da kao svedok bude saslušan 29. aprila u Višem tužilaštvu u Beogradu u okviru istrage koja se vodi protiv bivšeg zamenika načelnika SBPOK Gorana Papića.
Foto: M. Anđela
Njegovo saslušanje predložio je Papićev advokat, Branislav Tapušković.
Papić je uhapšen u martu zbog sumnje da je počinio krivično delo zloupotreba službenog položaja.
Na teret mu se stavlja da je u aprilu 2020, mimo procedura, naložio da se Marku Miljkoviću, članu grupe Veljka Belivuka, vrati blindirani automobil.
Preporučujemo
VUČIĆ: "Ferari" od 400.000 evra koji je vozio Papić pripada Keljmendijevom čoveku
10. 03. 2021. u 22:43
Govor koji je trebalo da „zapali“ Ameriku: Iza kulisa obraćanja Melanije Tramp
Sa mesta na kojem su američki predsednici ranije objavljivali ratove ili primirja, Melanija Tramp poslala je ličnu poruku da je nepravedno osumnjičena za nemoral, braneći se od glasina da je Epstin posredovao bračnoj vezi
16. 04. 2026. u 16:48
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Tragač iz "potere" se srušio na pod usred emisije: Nastao muk u studiju, vidite reakciju Memedovića (VIDEO)
VODITELj je postavio takmičaru pitanje nakon kojeg je u studiju usledila neočekivano zabavna i zanimljiva situacija.
14. 04. 2026. u 08:09
Komentari (0)