UHAPŠEN VOZAČ IZ NIŠA: Muškarac (42) osumnjičen da je autom pokosio troje tinejdžera iza rešetaka
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu, intenzivnim radom identifikovali su i uhapsili S.D. (1979) iz Niša zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja i nepružanje pomoći licu povređenom u saobraćajnoj nezgodi.

Foto: J. Ćosin
Sumnja se da je on sinoć, u jednoj ulici u Nišu, upravljajući “škodom”, skrenuo sa puta i udario dečaka i dve devojčice koji su se nalazili na trotoaru a potom se udaljio sa lica mesta.
Sedamnaestogodišnji mladić i devojčice stare 14 i 16 godina su, sa teškim telesnim povredama, prebačeni u Klinički centar Niš.
Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Nišu S.D. je određeno zadržavanje do 48 časova, nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužilaštvu.
Preporučujemo

SAOBRAĆAJKA KOD SUBOTICE: Muškarac sleteo s puta i udario u banderu, vozilo se prevrnulo
01. 05. 2021. u 11:15

OGLASILI SE IZ UKC NIŠ: Evo u kakvom su stanju tinejdžeri na koje je naleteo automobil
01. 05. 2021. u 10:21

UŽASNA NESREĆA U NIŠU: Automobil naleteo na troje tinejdžera, dvoje teško povređeno
01. 05. 2021. u 09:34

SUDAR "OPELA" I KAMIONA U ZRENjANINU: Ima povređenih, prebačeni u Urgentni centar
28. 04. 2021. u 22:40

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"SA RAČUNA PODIGNUT OGROMAN NOVAC, KONTEJNER NESTAO" Lanetova ćerka iznela nove tvrdnje o imovini pokojnog oca
PROŠLO je četiri godine od smrti legende našeg glumišta, Milana Laneta Gutovića, koji nas je napustio 25. avgusta 2021. u 75. godini.
02. 09. 2025. u 21:21
Komentari (0)