I LAZAREV DNK TRAG U VELJINOJ KUĆI STRAVE: MUP širi istragu, ima dovoljno dokaza da je Vukićević boravio u štek-vikendici u Ritopeku
11. 05. 2021. u 22:00
DNK trag Lazara Vukićevića, nestalog oktobra prošle godine, kako nezvanično saznaju "Novosti", pronađen je u kući smrti Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, u Ritopeku.
Nisu to nikakve kriminalne grupe, nego službe susednih zemalja koje nesmetano ostvaruju ekonomekse interese za svoje državice na štetu Srbije i Srbijanaca! Eto zašto je stalna rasprodaja preko Drine i Đetine, rasprodaja zemlje Srbije! Zato što im se može! A može im se jer su to sami sebi omogućili plus Milošević koji im je dao svu prednost u zapošljavanju, prednost nad Srbijancima! P. S. Udbosanci, Udbogorci, Udbovari... razumem da sve ex-YU republike imaju UDBA-u, ali zar to srbijanskim službamba bezbednosti ne smeta!? Ili ipak smeta...
Povezane vesti
ZAVRŠEN UVIĐAJ U "KUĆI SMRTI" U RITOPEKU: Oglasilo se Tužilaštvo, evo šta je urađeno sa mašinom za mlevenje
U SKRIVENOJ prostoriji objekta u Ritopeku koji je, kako se sumnja, koristila kriminalna grupa Veljka Belivuka i Marka Miljkovića za likvidacije i druga krivična dela, pronađena je mašina za mlevenje koja je razmontirana i poslata na veštačenje, rečeno je Tanjugu u Tužilaštvu za organizovani kriminal koje vodi istragu protiv ove grupe.
24. 04. 2021. u 18:50
OTIŠAO DA KUPI AUTO I NESTAO: Bio akter spektakularne pljačke u Dubaiju - Evo ko je Milan LJepoja, čiji je DNK pronađen na mašini u Ritopeku
U INDUSTRIJSKOJ mašini za mlevenje mesa, koju je Belivukov klan koristio za uklanjanje svojih protivnika, najverovatnije su pronađeni DNK tragovi Zdravka Radojevića i Milana Ljepoje, nezvanično saznaju „Novosti“.
10. 05. 2021. u 11:46
"BRAUNING" SPREMILI ZA NEKOG IZ VRHA DRŽAVE? U tajnoj prostoriji Belivukove vile u Ritopeku u arsenalu i protivavionski mitraljez
U TAJNOJ prostoriji podzemnog bunkera Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, u vili smrti u Ritopeku, policija je pronašla i avionski "brauning" teški mitraljez, kalibra 12,7 milimetara, koji probija laka oklopna vozila, saznaju "Novosti". O postojanju mitraljeza u ovoj kriminalnoj jazbini javnost je bila obaveštena, ali ne i o modelu opasnog oružja.
30. 04. 2021. u 08:00
MAŠINA ZA MELEVENJE MESA KAO KLJUČNI DOKAZ? Nenad Stefanović - DNK veštačenje pokazaće i žrtve
VEŠTAČENjEM pronađenih DNK profila na mašini za mlevenje mesa, pronađenoj u skrivenoj prostoriji objekta u Ritopeku, koji je koristila organizovana kriminalna grupa Veljka Belivuka, utvrđivaće se da li je i korišćena za prikrivanje tragova ubistava koje je ta grupa, kako se sumnja, počinila.
25. 04. 2021. u 11:07
DOKAZI PROTIV KLANA BELIVUK-MILJKOVIĆ: Oružje, eksploziv, mašine za mlevenje, tajna soba u Ritopeku (FOTO)
PRIPADNICI MUP, BIA i Tužilaštva za organizovani kriminal ne prekidaju sa radom na rasvetljavanju zločina koje su počinili pripadnici klana Belivuk - Miljković.
24. 04. 2021. u 16:10
Najnovije iz rubrike
UHAPŠEN TREĆI OSUMNJIČENI ZA UBISTVO U CENTRU BEOGRADU: Otkriveni detalji teškog zločina u Francuskoj ulici
PRETHODNI uhapšeni, osumnjičeni Valentina S. i Srđan R. su se na saslušanju branili ćutanjem, odnosno iskoristili su svoje zakonsko pravo da ne iznose odbranu
08. 11. 2025. u 23:03
POVREĐENA JEDNA OSOBA: Saobraćajka kod Surčina, uhapšen vozač kamiona
SAOBRAĆAJNA policija po nalogu javnog tužioca Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu zadržala je u subotu državljanina BiH M.G. (45) zbog sumnje da je izazvao saobraćajnu nezgodu u kojoj je jedna osoba teže povređena.
08. 11. 2025. u 21:21
DEVOJKA OSTALA PRIKLJEŠTENA ISPOD AUTA POSLE NESREĆE: Hitno prevezena u Urgentni centar - užas na Voždovcu
DEVOJKA je zadobila teže povrede u saobraćajnoj nesreći koja se u subotu oko 17 sati dogodila na Voždovcu!
08. 11. 2025. u 18:08
SA BIVŠIM DEČKOM POČINILA UBISTVO, SA DRUGIM SAKRILA TELO Počelo suđenje policajki Kristini
U VIŠEM sudu u Somboru juče je počelo suđenje bivšoj policajki Kristini K. (46) iz Sombora, koja se sumnjiči za učestvovanje u teškom ubistvu državljanina Slovenije.
08. 11. 2025. u 17:15
UHAPŠENI BOMBAŠI U NIŠU: Jedan bacio eksplozivnu napravu na porodičnu kuću, drugom policija pronašla ovo
POLICIJA u Nišu, intenzivnim operativnim radom identifikovali je i po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Nišu, uhapsila D. M. (40) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela izazivanje opšte opasnosti i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.
08. 11. 2025. u 16:57
Komentari (1)