DETALJI UŽASA U SURČINU: Pritrčao da pomogne muškarcu koji je upao u septičku jamu, pa i on završio u njoj
U SURČINU je, oko 19:30 u Ulici Žarka Samardžića muškarac upao u septičku jamu.

Ilustracija / Foto V. Danilov
Na lice mesta su odmah upućene policijske patrole.
Prvi rezultati istrage ukazuju da je nesrećnom muškarcu, koji je upao u septičku jamu, pritrčao da pomogne I. T.
Tom prilikom i on je upao u jamu, a vatrogasci su uspeli da izvuku I. T. koji je odvežen u KBC Zemun.
Za sada muškarca koji je prvi upao u jamu ne mogu da izvuku i on ne daje znake života.
Preporučujemo

STRAŠNA SCENA U SREMČICI: Motor se zakucao u automobil, pa potpuno izgoreo!
21. 06. 2021. u 16:34

BAGREM SPREČIO TRAGEDIJU: Vozač zaspao za volanom, pa sleteo sa puta kod Ovčar banje
21. 06. 2021. u 17:03

ŠTA SE DESILO NA LINIJI 79? Putnici osetili dim i izjurili iz autobusa
21. 06. 2021. u 10:53

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"SA RAČUNA PODIGNUT OGROMAN NOVAC, KONTEJNER NESTAO" Lanetova ćerka iznela nove tvrdnje o imovini pokojnog oca
PROŠLO je četiri godine od smrti legende našeg glumišta, Milana Laneta Gutovića, koji nas je napustio 25. avgusta 2021. u 75. godini.
02. 09. 2025. u 21:21
Komentari (0)