SAOBRAĆAJNA NESREĆA U CENTRU NOVE PAZOVE: Automobil pokosio dve tinejdžerke u centru grada, jedna devojka u kritičnom stanju
25. 06. 2021. u 22:12
U CENTRU Nove Pazove vozilo je na semaforu udarilo dve petnaestogodišnje devojke.
Definitivno bismo morali crne kutije i u automobile ubaciti,pod hitnom postupku
Povezane vesti

POSLE RAZGOVORA SA VUČIĆEM: Amerikanci pomerili početak primene sankcija NIS za još 8 dana
KAKO "Novosti" saznaju posle razgovora sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, Amerikanci pomerili početak primene sankcija NIS-u još za 8 dana.
26. 09. 2025. u 23:30

MUP SE HITNO OGLASIO: Uhapšena osoba sa Interpolove poternice
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije u saradnji sa Upravom za tehniku i Policijskom upravom u Novom Sadu, uhapsili su u Beogradu državljanina Bosne i Hercegovine A. K. (1991) za kojim je Interpol Sarajevo raspisao međunarodnu poternicu zbog krivičnog dela ubistvo.
26. 09. 2025. u 18:49

TRI DRŽAVE DANAS ZVANIČNO PRIZNALE PALESTINU: Izrael će pobesneti, oglasili se premijeri
VELIKA Britanija, Kanada i Australija zvanično su danas priznale Državu Palestinu.
21. 09. 2025. u 15:42

POVEĆANJE PENZIJA ĆE BITI VEĆE OD NAJAVLJENIH 12 POSTO: Vučić saopštio odlične vesti za najstarije sugrađane
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će u Srbiji od 1. decembra penzije biti veće za 12,2 odsto.
21. 09. 2025. u 10:30

PUCNJAVA U BEOGRADU ISPRED POZNATOG RESTORANA: Policija pokrenula akciju Vihor
NOĆAS oko 3 sata ispred restorana „Topčiderac“ u Beogradu došlo je do pucnjave u kojoj je ranjen jedan mladić, saznaje Telegraf.
21. 09. 2025. u 09:24
Najnovije iz rubrike

MOTOCIKLISTA POGINUO NA MESTU: Direktan sudar auta i motora kod Leskovca
MOTOCIKLISTA (23) poginuo je u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila kod Leskovca.
28. 09. 2025. u 09:22

MLADIĆ IZBODEN NOŽEM KOD KULE NEBOJŠA: Drama na splavu u centru Beograda, prebačen na odeljenje reanimacije
OSAMNAESTOGODIŠNjI mladić zadobio je noćas teške povrede hladnim oružjem kod Kule Nebojša u Beogradu.
28. 09. 2025. u 07:19

TEŽAK SUDAR AUTOMOBILA I MOTOCIKLISTE U NOVOM PAZARU: Hitna pomoć odmah izašla na teren
TOKOM popodnevnih sati u strogom centru Novog Pazara, u ulici Stefana Nemanje došlo je do saobraćajne nezgode kada su se sudarili putnički automobil i motociklista.
27. 09. 2025. u 23:54

CISTERNE PUNE NAFTE ISKLIZNULE IZ ŠINA KOD KOSJERIĆA: Policija i vatrogasci na licu mesta
DVE cisterne pune nafte iskliznule su večeras iz šina na pruzi Valjevo-Kosjerić u mestu Ražana, a za sada nije poznato da li je došlo do izlivanja.
27. 09. 2025. u 22:49

UHAPŠEN ADEL KABAŠ ZVANI DASTA U BEOGRADU: Tereti se za ubistvo u Sarajevu (VIDEO)
POLICIJA u Beogradu uhapsila je Adela Kabaša zvanog Dasta (34) za kojim je Interpol Sarajevo raspisao međunarodnu poternicu zbog ubistva Mehmeda Ramića u sarajevskom naselju Pofalići.
27. 09. 2025. u 21:46
Komentari (1)